Що варто приймати від мешканців східних країн

Я завжди зацікавлена в навчанні культур інших країн і навчанні нових звичок з них. Як дитина, коли моя сім'я і я відвідував мій дядько в Грузії, я зрозумів, що найцікавіше було дивитися життя людей. Інша мова, одяг, або національна кухня все на поверхні. Найцікавіше можна побачити тільки в повсякденному, повсякденному житті.

Я провів три місяці в Туреччині, а потім два місяці в Азербайджані. ВНЗ направила нас на літню практику. Так сталося, що там і там я зумів жити в сім'ї, і не боятися в готелях.



Як сім’ї практикують Іслам. Щоб бути чесною, я мав деякі упередження про це до, але я вирішив подивитися на це з дослідницькою цікавістю. У зв'язку з тим, що у нас є теплі зв'язки з нашими сім'ями, і вони навчають мене багато. Я ще пам'ятаю, що час з теплом.

р.

Сьогодні видання. "Сайт" Про нас звичок Схід і чому ми повинні вчитися з них. Ми не наполягати, ми просто рекомендуємо.

Я не буду сказати, що це деякі незвичайні правди або щось, що повністю змінює життя. Немає, це більше банальної речі, що я просто не думаю про раніше. Я думав, звичокй Так я приймав їх. Вони не змінюють життя, але вони покращили його.



Помиття руки перед і після їжі До всіх коментарів я кажу: мій мама навчить мене мити руки. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Головне, щоб мити, коли прийшли з вулиці. Східники мають дещо різне ставлення до цього. За своїми правилами руки перед їжею слід мити так, щоб краплі води залишаються на руках, а після їжі знову промивають і протирають сухим.

Мати цієї сім'ї дуже строга про неї. Я дізнався з ними. Я навіть не помітив. Проте, це допомогли мені стати очищувачем і очищати моє життя. Телефон, ноутбук, робочий стіл - це всі миючі засоби. Ви не повинні протерти свої відбитки.



мусульмани також змивають роти до і після їжі. Спочатку я здивував цю звичку, а потім занурився. Я в кінцевому підсумку зробив це себе. Замість звичайної води я використовую умивальник. Звісно, стан ясен істотно покращився, а запах з рота більше не турбує.



Коли я був малюком, коли я скаржав, що їжа була занадто гарячою, мій мама сказав: "Нехай ви вітер під нісом?" Ви можете сміливо почути щось, як це з вашої матері в Туреччині. Вони не допускаються їсти, так як навіть згадується в Корані. Так вони не їсти гарячими, вони чекають, поки все охолоне.

Я думаю, що має сенс. Не може бути частиною релігії для мене, але переваги для тіла очевидні. Вона допомагає харчуватися повільно і не їсти гарячими. За словами лікарів, корисно харчуватися теплою їжею. Так з цією звичкою можна дотримуватися медичних рекомендацій.



Їжа в невеликих шматочках і не приймати їжу до тих пір, поки ви кинули попередній Як часто слідувати за ними? Наприклад, я рідко застрявся до цього. Я завжди можу швидко, практично на ходу. Їжте повільно і росіть добре. І знову дуже корисно для травлення.

р.

Одне з з звичок, які вражають мене найбільш поширене використання гігієнічного душу. Я не знаю, що це було. Але тепер у мене є один вдома теж. Я думаю, що це зручно, а кукурудзяна підвищує рівень гігієни.

Габаритний зображення

Всі ці правила здаються корисними для мене. Більше п'яти років пропущено з тих пір, і я продовжую дотримуватися їх. Я, звичайно, не шкодую їх.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное