Правила поведінки на вулиці і які знахідки не повинні підніматися з тротуару

Коли я бачу щось на землі, руки досягають. Мій чоловік завжди сниться, що я вніс що-небудь в будинок. «Правила проведення по вулиці держави, що є речі, які не повинні бути забрані з землі за будь-яких обставин. Наслідки таких дій можуть серйозно вплинути на здоров’я або фінансову ситуацію! – сказав мій чоловік.

Я думаю, що я погоджуюсь з ним, бо це правда. кицька Вони можуть бути небажаними і навіть шкідливими для благополуччя.



Правила поведінки на вулиці Сьогодні редакція "Сайт" Він розповість про те, що знайти Плеймейтй Дуже важливо вчасно зупинитися!

Будьте вкрай обережні при підйомі гаманець або гаманець з грошима від землі. Навіть якщо ви не збираєтеся самостійно знайти, але хочете знайти свого власника, втрачений гаманець може стати пасткою шампанів.

Як тільки ви підбираєте пошук, є свідк, який запитує вас за половину грошей з вашого гаманця, а потім є власник, який може заряджати вас крадіжкою. Тому, якщо ви відчуваєте, що ви дивилися або підозрілі люди приходять, проходячи, не забирають нічого з землі!



Згадайте собі і розповідайте дітям, які піднімають шпильки, голки і особливо шприци з землі надзвичайно небезпечні. Ризик зловживання деякими захворюваннями інфекції є великим.

Також такі елементи можуть переносити негативну енергію, оскільки більшість ріжучих і пронизливих об'єктів не загублені власниками, але відкидаються. Всі види голок і штифтів вбирають все господиня і велич своїх майстрів.



За відсутності обставин слід торкнутися і підняти незрівняні ножі. Що б ви робили, якщо його оволодіння злочином? Ваші відбитки пальців залишаються на ньому, а потім ви повинні мати справу з правоохоронними органами. В результаті можлива пробка, яка явно не те, що потрібно зараз.

р.

SIM-карта також краще викинути! Дуже ймовірно, що власник позбавив від нього, так як можливість втратити його випадково вкрай мало. В результаті підключення до телефону ви можете самостійно відмовитися від дзвінків, в тому числі від кредиторів або колекторів.



Неймовірно думати про появу старої зубної щітки або рушника, знайденої на вулиці. З тієї ж причини не варто підібрати гарнітуру з телефону або навушників, які випадково залишили на вулиці деякі види катоку.

На пінопласті гумові, які використовуються для виготовлення навушників, величезна кількість бактерій накопичується, що може пошкодити здоров'я.



Навіть милий жіночий дзеркало, безневинно лежачи на боці, може стати дуже небажаним пошуком. Якщо було дзеркало кицькаНе тільки його не можна піднімати, він небезпечний його погляд.

Найголовніше, не підіймайте розбиті дзеркала з землі. Неважливо, якщо дзеркала спицьована або яка пам'ять вона тримається. Людина, яка знаходить такий об'єкт, небезпечний і може зіткнутися з серйозною хворобою.



Нерідко такі монети можуть бути прикрашені руїною свого власника. В результаті, піднімаючи таку знахідку з землі, можна принести собі повну руїну, а не розумію, що стала причиною. фінансовий плавленняй

Р

Я також рекомендую вам дізнатися, що ви не можете викинути з будинку і як позбутися від застарілих речей. Важливо знати кожну господиню!



Якщо ви вважаєте, що це не є вашим бізнесом. Але в будь-якому випадку, кожен має свою історію і причину, чому це предмет. закінчився на вулицій Правила поведінки на вулиці – серйозне, не порушувати їх так, щоб не завдати шкоди собі і вашій родині!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное