Рецепт для солодких маківок на кефірі та дріжджах

Моя дружина, як правило, випікає непристойних сумок. Все в роті. В цілому, я колись подав її за невеликими розмірами, тому запікав мене відро мастодонів розмір моєї руки. "Не схожа на вашу ферму!" сміється. Тим не менш, було дуже смачно, тому ми представляємо сумки на кефірі розміром XXL.

р.

Рецепт не надто розумний, можна легко впоратися. Смачні сумкиВони дійсно величезні і чудові. Як начинка, чоловік використовується маком, який також буде описуватися докладно, але можна використовувати повідло або варення, щоб бути більш знайомим. До речі, додаємо ложку. Не просто відкрийте інтригу, нехай починайте повільно.



Сумки на кефір Інгредієнти для тесту
  • 0.5 л кефір
  • 100г дріжджі
  • 2 яйця
  • 1 ч.л. розпушувача
  • 3 ст. цукру
  • 2 літрові банки борошна
  • 200г маргарин


Наповнення інгредієнтів
  • 200г меленовий мак
  • 2 ст.л. сималіна
  • 250 мл молока
  • 4 ст. цукру
  • 1 ст.л. варення
  • 2 ст.л. масла


Виготовлення сумок на кефірі
  1. Швидко подумайте тісто. Немає нічого складного: розчинити дріжджі в кефірі, збити яйця з цукром, рубати маргарин з борошном і розпушувачем. Змішайте всі інгредієнти, слід зробити м'яке тісто. Покрийте його плівкою і залиште її на годину і навпіл. 3610Р. 4200Р.



  2. З начинкою необхідно бути обережним, щоб не було занадто рідкого. Зварити молоко з цукром, залити в неї землю і перемішати з мапи омолиною. Прокип'ятіть ще близько п'яти хвилин, щоб зробити його досить густим.



  3. Час додати вершкове масло і варити начинку. Ми обрали вишню, так як ми думаємо, що вона добре йде з маком і дає необхідну кислість. Ви можете використовувати інші варення або навіть повідло, які допоможуть потовщити занадто рідкий грейл.



  4. Тест подвоє в об'ємі. Розділіть його на три частини і розгортайте кожну частину валиком, потім розділіть його на чотири деталі. Охолоджена начинка також ділиться на 12 частин, викладають на тісто і утворюють мішки. р.



  5. Покладіть майбутні гіганти на чаші, покриту папером, і залиште на деякий час, дайте мішки на кефірі все ще fit. Нагріваємо духовку до стандартної температури 180 градусів Цельсієм і запікаємо до появи іржі скоринки. Готові кондитерські вироби можна посипати цукровою пудрою або щось інше, що вам подобається краще. Безкоштовно!





Це один боксерки Він допоможе годувати навіть велику сім'ю. Якщо сім'я невелика, не варто турбуватися занадто - ці мішки відмінно зберігаються протягом декількох днів. Ви можете спростити завдання і зробити мішки відповідно до цього чудового рецепта без однієї краплі молока і яєць. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное