Інструкція по підготовці та живопису Пасхальні пряники

Поки я сидю вдома в карантині, я не пропускаю його, я малю Великодні пряники з дітьми. Нарешті, час присвятити себе творчості, і одночасно Великоднє оформленняй

Сьогодні видання. "Сайт" розповість вам, як підготуватися і фарбай Простий і доступний рецепт!



Великодні імбирні інгредієнти для тесту
  • 250г мед
  • 3 яйця
  • 250г цукру
  • 100г вершкове масло
  • 1,5 ч.л. соди
  • 7 ст.л. борошна
  • 2 ст. какао
  • імбир, кориця, гвоздики за смаком
  • щіпка


Глазові інгредієнти
  • 1 ст.л. цукрового піску
  • 1 яєчний блок
  • 2 ст. л. лимонного соку
  • смачний


р.

Підготовка
  1. Для підготовка На невеликій сковороді фарбують масло, цукор і мед на невеликому вогні. Залийте в сиропі спеції, остудіть до кімнатної температури.



  2. У окремому контейнері перемішайте яйця охолодженим сиропом. Також змішайте борошно окремо з какао, соди і щіпкою солі. Змішайте тісто, воно повинно бути м'яким і еластичним. Загорніть тісто в харчовій плівці і вставте в холодильник на 3-5 годин, або краще вночі.



  3. На пилоподібному борошняному столі розкачати тісто тонко. Використання кучерявого різання, вирізати файли cookie необхідної форми з тесту. 194575 р.



  4. Випікати печиво в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки за 15-20 хвилин до готовності.



  5. Для глазур Змішувати яєчний білок, цукровий пудровий і лимонний сік. Додаємо порошок поступово, поки глазур стає консистенцією як сметана. При необхідності в складі глазурі можна додати харчову фарбу.



  6. Заливаємо пасту з глазур'ю, якщо його немає, можна використовувати пластикові пакети з кишенею, відрізаємо кут і прикрасить печиво. Як прикрасити залежить від вашої фантазії. Форма печива може бути абсолютно будь-яким!



  7. І пара. Український Дуже дякую. Можна глазурувати весь пряник, дати глазур замерзнути, а потім прогулятися по контуру сухою щіткою з каву. Дуже стильний!



    А можна розвести коричневий барвник з горілкою і за допомогою щітки зробити художні бризки. Спреї можуть бути більшими або меншими. Як ваша креативна природа розповість Вам! При бажанні можна намалювати гілки верби на моркву або зробити написи.





    Також можливо. пряники за допомогою спеціальних трафаретів.

    р.





Також я пропоную ознайомитися з інструкціями приготування Великодня баранина. Незвичайний вигляд, солодкий, ніжний, пухнастий і неймовірно смачний!







Зараз багато людей змушені зупинитися в домашніх умовах, тому такі великодні пряники - це ідеальна можливість зайняти себе і своїх дітей, і в той же час вони не є. підготовкай

Такі печиво можна упакувати в прозорому папері, зав'язувати стрічку і дати родичам на Великодню. А якщо прикріпити зубочистку до пряника (потрібно це робити, коли печиво спекотні), то цю пасту можна використовувати як Великоднє оформлення торта.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное