Як налаштувати шлюб і щасливе життя

Питання та відповіді маррі Шукаємо щастя в особистому житті. Про любов, щасливий шлюб, діти, романтичні стосунки мріє практично кожна дівчина. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

Сьогодні видання. "Сайт" Він покаже вам, хто молиться. вуаєристй Ви можете прочитати як перед зображенням, так і в будь-якому зручному місці, де ви є!

Молитва за шлюб

Матері Божої Матері є співвласником дівчат, жінкам і матір'ю. Підійшов з клопотаннями не тільки для шлюбу, але і для здоров'я і захисту дітей.



Таємна незаймана Марія, отримую цю молитву від мене, ваш невигідний слуг, і підніме її до Тирона Божого сина, що може бути милим до нашої молитви.

Я приходжу до вас, як наш співхідник: почуйте нам молитися, покрийте нас з вівною, і попросіть Бога вашого Син за всі наші благословення: дружини любові і згоди, діти неслухняності, відхилені терпінням, згортання комплаєнсу, всіх нас духом причини і п'ятдесяти, дух милосердя і безладності, дух чистоти і правди. Заощаджуйте мене від гордості і себе-лову, подаруйте мені тітка для перевірки і благословлюйте свої праці.

У законі Господа нашого Бога панує чоловіків жити в чесному шлюбі, принести мене, Матері Божого, до нього, не задовольняти своє бажання, але виконати долю нашого Святого Отця, за Його Господи сказав: Не добре для людини бути самотньою і зробити його коханою дружиною, благословивши їх, щоб виростити, розмножуватися і змусити землю.



О Найпопулярніші Мати Божої Матері слухайте молитву з глибин мого покоївного серця: Подаруйте мені чесну і славну дружину, щоб у любові з ним і гармонію ми можемо славити Ви і милосердя: Отець і Син і Святий Дух, тепер і назавжди. Амен.

Молитовні слова, запропоновані Миколу Чудотворцю, завжди чули, і люди завжди отримують те, що вони просять. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу!

95.805



«О Все-Холя Миколай, найвизнанішого Господу, нашого теплого пана, і всюди, що висить швидкому помічнику!» Допоможи мені грішник і відчайдушний в цьому житті, молитися Господі, щоб надати мені ремісію всіх моїх гріхів, сильно гріхів від моєї молоді, у всьому житті, похилого, слова, думки і всіх моїх почуттів; і в кінці душі, допомогти мені покарати.

Пройдіть до Господа Бога, всі істоти Креатора, щоб доставити мене з повітряних зв'язків і вічного перевалу, що я завжди можу славити Отця і Сина і Святого Духа, і ваш жахливий поступ, тепер і назавжди і назавжди. Амен.

Молитва Ксенії Санкт-Петербурга для любові неодноразово допомагала дівчатам знайти щастя. Заява перед зображенням допоможе зекономити подружжя після кошторису. Молитви Ксенії Санкт-Петербурга поверне надію на любов і щастя.





Я знаю, що моє велике щастя залежить від мене, любляючи вас з душею і з усім серцем, і твоїм святим буде у всіх речей.

Я хочу, щоб вам особисто, для вас є священик і мій Бог. Заощаджуйте мене від гордості і себе-ловеча; давайте причину, скромність і chastity прикрашають мене. Відпочивали вас і породи пророки, щоб дати мені полювання на старанність і благословення моїх праці.

У той час як ваше право змушує чоловіків жити в чесному шлюбі, потім привести мене, Святий батько, до цього освященого звання, не радувати своє бажання, але виконати свою долю, для вас самі сказали, що не добре для людини бути самотнім, і створивши дружину для нього в якості помічника, ви благословили їх, щоб виростити, розмножуватися і заселити землю.

доб.

Послухайте молитву з глибин мого покоївного серця, який направляється Вам; подаруйте мені консорцію честь і гордість, що в любові і гармонії ми можемо славити Ви, Боже милосердя, Отця і Сина і Святого Духа, тепер і назавжди. Амен.

Нерідко ми звертаємо до Господа з нашими проблемами і проблемами, запитуючи Його, щоб врятувати нас від цього і дати щось добре в поверненні. Вважаю, що Господь слухає всі наші слова та думки, але ми повинні переходити на Його всі наші запити? Дізнайтеся, як молитися Богу і що запитати у молитві.





Молитви, написані в цій статті до Миколая Чудотворця, Матері Божої, ксенії Санкт-Петербурга, розглядаються дуже міцні молитви, читання яких буде спрямовано на справжній шлях і допомогу. щастяй Проте, з молитвними словами про допомогу в шлюбі та особистому житті, ви можете звернутися до будь-якого образу.

Також варто знати, що головне в цьому випадку не є текстом, але щоб ваші слова були щирими і з серця. Важливо, що ви робите запит щодня, чітко та правильно його сформулювати.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное