Прихильник для натхнення, щоб зробити речі спокійно

Кожна людина хоча б раз в житті запитує себе питання: «Чому я тут?» Відповідача йде від Бога, до якого сумніваються людські серця. А тому, що Бог не завжди спілкується безпосередньо з нами, ми повинні вчитися розуміти інсайти, які він дає нам. Наприклад, це пов'язано з жінкою.



Редакція "Сайт" Я дійсно дебатував сенс. Все, що парний показує однакову алегорію, свідчить про те, як часто ми знаходимо себе в колі концепцій і смислів, які відображають абсолютно різну сутність. Це Приват Про те, що це дійсно так.



Жінка довго шукала Бога, щоб запитати його тільки одне питання. З одного дня Господь з'явився до неї і запитав її, чому вона шукала його.
- Я хотів би знати, чому ви створили мене, жінка сказав.
до Щоб жити, Господь відповів.
до Дякую, звичайно. Але я не щасливий, хоча я живу.
- Добре. Покажіть мені, як ви хочете жити бути щасливими?



Жінка була готова і сказала:
- Я хотів би залишатися молодим, щоб мій чоловік, мої діти і, звичайно, мої онуки завжди будуть любити мене! Тексти пісень, а це означає: І це все щасливе життя.
Господь сказав:
- Я розумію від того, що потрібно іншим людям бути щасливими. Ми хочемо, щоб вам було якомога простіше. Право?



Жінки думали:
- Так, Бог, це право.
до Якщо я скажу вам ці люди щасливі без вас. Що таке?
до Але є хоча б один чоловік у світі, який буде любити мене і зробити мене щасливими?
- Ви хочете, щоб знайти його для вас прямо зараз?



Жінки думали ще більш глибоко:
- Бог створив вас і ви знаєте все.
- Я створив тебе жити. Але якщо ви знали, скільки труднощів у кожній з вас.
до Так ви не зможете мені допомогти?
- Дитина, я допоможу кожному. Але щастя відрізняється всім. Для деяких це гроші, для деяких це сила, і для інших це краса. Завжди є причиною нещастя. Тому що щастя завжди здається невеликим.



- Чи не важливо щастя? Що ще це?
до В житті, моя дитина. Я дав вам життя, не щастя.
- Чи знаєте ви, що саме життя щастя?
- Просто жити і їсти щастя. Здрастуйте!

доб.200

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Якщо ми починаємо вирішувати, чи ми будемо любити нас. Наречена. Одне з пророків, які перешкоджають нам насолоджуватися життям і щастям в повній мірі. Шукайте в дзеркалі і попросіть себе, «Чому Бог створив мене? й

Р

Також варто відзначити, що немає єдиного розчину. Як зрозуміти приплив Право. Різні люди, різні думки, різні життєві прагнення. Як знайти взаємну любов і чому так складно. Можливо, це те ж саме причина. Ви просто повинні жити?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное