Рецепт салату з часником і огірком

Навесні я хочу стільки зелені. Після зими організм просить вітаміни і мінерали. Я занурю вітамінний дефіцит і варіння. часникй Все добре йде: Я додаю його в салати, пиріжки, торти, зробити суп з часником і грибами. Це життєрадісна, що вона не вирощувала в домашніх умовах - вона виростить її цілий рік. Удачливий для тих, хто має дачу. Купити насіння і проростання можна на сайті.



Вишня багата каротином, містить ефірне масло і фітонциди. 100 грам часнику містить добову дозу вітаміну С. Він зберігає від весняної втоми і корисний для травлення. Крім того, рослина допомагає при респіраторних захворюваннях, зміцнює імунітет. Зелені корисні для серцево-судинної системи, підвищує апетит і зміцнює організм.

Крім того, дуже вдало поєднується з овочами. Покажіть, як зробити смачним. лосиний Готує швидко, з'їдає ще швидше. Я приготував чоловіка на сніданок, і я не бачив салату. Ну, я готую більше - головне, що це корисно і смачно.

р.

інгредієнти
  • 3 яйця
  • 3 огірки
  • зелена
  • петрушка
  • вишня
  • 2-4 ст.л. сиру
  • 1 ст. майонезу або сметани
  • яблучно-сировий оцет
  • сіль


Необхідні інгредієнти на нашому столі. Давайте готові!

Підготовка
  1. Вирізати овочі. Цибулю, огірки, вишні і петрушки потрібно розсипатися дрібно. Один пакет ячменю досить. Якщо ви додаєте занадто багато, салат зі смаком гіркий.



  2. Промити сир. Буде потрібно 2-4 столові ложки сиру. Поставте овочі в чашу. Потім додаємо обрізку і перемішуємо все ретельно.



  3. Залийте салат столовою ложкою саморобного майонезу. Можна використовувати сметану, після чого салат буде легко за смаком.



  4. Я також додайте яблучний оцет. Додає салат трохи сметани. Додайте цукор і сіль за смаком. Я додаю цукор до більшості моїх салатів.





За кілька хвилин і салат з вишнею і огірками готовий. Чудовий сніданок. Ця страва - це підшлунок радості і сто відсотків користь для тіла. Маяк відмінно поповнює баланс сил тіла вранці. Зарядка життєздатності та відмінного настрою. Щиро дякую!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное