Чи варто носити одноразові рукавички зараз?

Все в світі різко змінилося. Ми не можемо уявити, що це не так, щоб виїхати назовні без маски і антисептики, і не забудьте захопити паспорт. Багато питань виникають, і відповіді не завжди знайдені. Наприклад, захисна маска, здається, була відсортована. Ви повинні носити його, і це І одноразовий? Ви повинні носити їх, коли ви йдете зовні.



Я часто бачу людей, що надягають рукавички в магазині. Я думаю, що ви повинні носити один. Редакція "Сайт" Я вирішив подивитися в неї.

Одноразові гумові рукавички Рукавички одноразові Це загальний захисний інструмент для лікарів. Вони мають строгі вимоги: принаймні одна пара для пацієнта. Рукавички досить часто змінюються. І є чіткі рекомендації не доторкнутися до дверних ручок та інших поверхонь. В іншому випадку вони неспроможні, а також переносять бактерії.



Чи є сенс носити рукавички зараз? запобігти поширенню вірусу? Ймовірно не. Медичні організації несуть в цьому питанні: рукавички повинні носити тільки в певних умовах. У разі, якщо ви живете з хворою особою, необхідно звернутися до них.

Це де кінчики для використання рукавичок закінчуються, тому що в інших випадках вони не економляться на всіх. Чому? Ми розглянемо далі.



Чому одноразові гумові рукавички без використання Більшість людей, які зношують рукавички, роблять це неправильно, ніж навіть зробити ситуацію гірше. У разі неналежного використання рукавичок не виграйте. Людина може поширювати віруси з однаковою ефективністю як в рукавичках, так і без них.

Деякі люди рекомендують носити рукавички. дотикй Однак такі поради не допомагають кожному. Люди продовжують торкнутися обличчям своїми рукавичками. Як торкнутися обличчя брудними руками. Рукавички не відлякують віруси, тому це не використовувати.



Деякі люди знімають свої рукавички, щоб подряпини очі або ніс, але тільки забруднюють всередині гвоздики. В цілому краще мити руки часто і правильно. Це набагато ефективніше, ніж рукавички.



Правильне використання рукавички Тим не менш, варто знати, як впоратися з рукавичками, якщо ви раптом знайдете себе в ситуації, де ви не можете обійтися без них. Для того щоб рукавички виконувати свої функції, слідуйте наступним правилам.

  1. Промийте руки перед надяганням на рукавичках.
  2. Одноразові гумові рукавички використовуються тільки один раз.
  3. Якщо ви доглядати за пацієнтом, можна скористатися багаторазовим, але потім їх потрібно постійно мити милом або протерти антисептичним засобом.
  4. Видаліть рукавички правильно: витягніть край рукавички, взявши на зовнішній частині його (без приклеювання пальцями під зубцем). Витягніть, що кінець над пальцями. Тепер натягуйте інші рукавички і робіть точно те ж саме. Зніміть рукавичку з одного боку до кінця, а потім відніміть залишилися рукавички рукою без рукава. У цьому документі ви можете знайти більш детальні інструкції з фото. 536992



  5. Не забудьте мийка після зняття рукавички.


Р

Це його. В принципі, одягаючи рукавички на вулиці не має сенсу, вони тільки створюють ілюзію безпеки. Так само частіше миємо руки милом і залишаємо додому. Крім того, не забудьте залишитися позитивним. Це найголовніше!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное