Вибір старих чеських брошок і які наряди для носіння їх

Мода для збірних ювелірних виробів ніколи не зникне. Такі аксесуари можуть привезти щось особливе до будь-якого сучасного образу. Навіть самий звичайний наряд може зробити абсолютно різне враження, якщо додати його оригінальною прикрасою.

Поговоримо про чеські брошки сьогодні. Це збір винограду, який доступний для більшості з нас. У майже всі квартири і будинки ви можете знайти хоча б пару таких брошок, які прийшли з вашої матері або бабуся.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Продавець. Шикарний чеський брош з різнокольоровими кристалами. Брошка виготовлена з латуні з запеченою і покривається скляними кристалами. Розмір брошки 4 * 2.7 см. У хорошому старовинному стані (на верхньому бордовому кристалі, мікросліп, абсолютно не помітний в кисті), див. фото. Виробництво чеських 60-х. Ціна 1100+199 рублів. витрати на посту. #бочка#четворка#секс машини#чекия#чекия #Європа#брошки#збір винограду#збір винограду

Повідомлення від Світлана (@sve_tlyachok_) 29 серпня 2019 в 1:41am PDT



Чому ці ювелірні вироби так поширені і що їх особливість? В середині минулого століття брошки стали особливо популярним аксесуаром. Тим не менш, нестача часу не тільки для їжі. Дуже проблематично ставиться до красивих і оригінальних ювелірних виробів.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

#Чехиванне #Чеховий брошок #збір винограду #бронхів #брохвинт #збір винограду Франція #broochpearl #broochpearls

Повідомлення від Ольга Бравард (@olgabravard) 25.01.2018 в 7:13am PST



Саме тому не обмежувалася радості наших красунь, коли країна почала масово імпортувати аксесуари чеського виробництва. Барвисті, стильні і доступні, вони спокушають всюди.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Старі брошки продаються. Виробництво Чехословаччини, 50-ті. Латунь з позолотою, ювелірним склом. Діаметр брошу 3 см #бронх #збір винограду #збір винограду #збір винограду #збір винограду #брух #брух #старий брош #радянський брош #збір винограду #збір винограду #брух #брух #бронх #бронх #бронх #бронхів #збірник #старийчехословінт #старечехослование #збір винограду #збірник #збірник #збірник #брош #бочка #збір винограду #чечка #viengeoch

Останнє повідомлення від @vintage_from_love on January 22, 2020 в 3:51am PST



Appleonex. Це був найвищим попитом. Вона виготовила чудові брошки, доповнені приголомшливим чеським склом. В основному, асортимент складається з ювелірних виробів з рослинними мотивами, які підійдуть будь-яким одягом.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Продається велика брошка. Гаряча емаль. Зроблено в СРСР, 60-ті рр. Важкий, метал з сріблом. Немає стигма. Емаль без чіпсів і подряпин. Розмір брошу становить 4.1 см х 3.4 см. #брош #броши #збір винограду #збір винограду #збір винограду #збір винограду #збірний брош #старий брош #радянський брош #зварний #радянські ювелірні вироби #радянські ювелірні вироби #збір винограду #брошкисір #гаряча емаль #гаряча емаль #гаряча емаль #гаряча емаль #вітаж #вітаж #вітаж #вітал #вітаж #пошталет #emalbrooshemal #радянський емаль #робочи #зне#віта #віта #vittage #віта #віта #вітаж #віта #вітаж #вітаж #віта #віта #віта #віта #віта #віта #віта #віта #віта #вітаж #вітаж #вітаж #вітаж #вітаж #вітаж #вітаж #вітаж #вітаж #вітаж #вітаж #вітаж #вітаж #вітаж #вітаж #вітаж #вітаж #

Повідомлення від @vintage_from_love on Nov 29, 2019 в 11:30pm PST



Я був вражений не тільки барвистістю продуктів, але і його різноманітність. Ви можете легко вибрати аксесуар для будь-якого образу. Сьогодні ми подумаємо про те, як ви можете урізноманітнити сучасний образ.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

? Продавець? Дивний брош. Традиційний шотландський амулет. Виготовлений з покриттям біжуети сплаву. Вставки є ювелірним склом. href="http://realtor.if.ua/" title="Агентство нерухомості Ріелтор" />

Повідомлення від VINTAGE ACCENTS (@vintage_accents) на Січень 5, 2020 в 10:08am PST



Як носити брошки? Багато людей носять ювелірні вироби в якості прикраси. Підпискай Це гарна ідея, але важко підібрати досить нейтральний орнамент, підходить практично для всього одягу. Спробуйте знайти маленьку брошку нейтральних квітів.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Урожай Beetle brooch. Імітація бурштину (епоксидна смола), латунь. СРСР, на початку 70-х рр. Пелюшка велика, 4,9 см х 4,8 см. У цьому оливковому кольорі не часте. Зухара красива, стан хороший.

Повідомлення від @vintage_from_love on Apr 3, 2020 в 2:58pm PDT



Брошки, які використовуються для виконання практичність Вони протримали кілька шарів одягу разом. Згодом вони використовували тільки для прикраси. Тим не менш, ніхто не заважає вам красиво закріпити шаль з цим старовинним.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

ВАЖКО СКАЗАТИ? Ми прочитали, ми хочемо, щоб ми зрозуміли. Ось п'ять компонентів чудового декору: автентичність, благородство, сила смарагдового кольору і талантів OSCAR de la RENTA! Елегантні метелики, як якщо створюються тільки з легких штрихів металу і магічної мерехтіння кристалів Сваровського. сліпучий брош у кращих традиціях Великого Кутур'єра OSCAR de la RENTA! Розмір: 8.5 х 7.5 см. Стан: Виброчек не новий, не має видимих дефектів. Два етикетки "Oscar de la Renta" і "Made in U.S.A." підтверджують автентичність і фірмову упаковку. СХост: 28.500С. Я даю вам ДЮРМЕНТ ПЛАН.. #krambouillet_in-appearance #krambouillet_brooch #krambouillet_oscar #krambouillet_insect #збір винограду #збір винограду #збір винограду #скарпаття #моделі #моделі #oscardelarenta #fashionjewelry #hautecouture #krambouillet_butterfly #krambouillet_oscar_greenbutterf #oldenorage #красень #флі

Опубліковано Xenia Rambouillet (@k.rambouillet) 20 квітня 2020 в 5:30am PDT



Нормально. Сорочка Він допоможе красиво збити маленький брош, прикріплений до шиї. Він відмінно розбавить зайвий строгий образ.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Сьогодні перли перестали бути консервативними, він вибирається молодими стильними дівчатами. Борох сріблястий, перлини, кварц, піанітніти 20000 фи #срібло вершкове #брошки #срібло #срібло #брошкисильвер #брошкижевськ #сірий посуд для замовлення #jewelry brooch #broochpearl #brooches #brooches #срібло #срібло #срібло #срібло #срібло #peraskevasilver #peraskeva

(@boutique_peraskeva) 17 березня 2020 в 7:45am PDT



Пальто буде виглядати набагато цікавіше з одним або навіть декількома брошками на таблиці. Штрихове пальто в чоловічому стилі можна доповнювати пара ніжних прикрас з квітами.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Кількість матеріалів одного кольору в цьому випадку не буде виглядати нудно, тому що переливи обличчя кристалів і ніжний світ перлів приваблюють око і викликають бажання розглянути кожну деталь ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? 4км, 7г (не продається окремо)? 4.5км, 10г, 2100п. Чи можливо набори: ж? 5300p.? 3100p. ж? 3300p. У вас є будь-які лівери? Подарункова упаковка овт Доставка по всьому світу

Пост поділений ню краплі та сережки Сваровські (@kamael.brooch) 15 грудня 2019 в 2:40am PST



Брошки варто декорувати. Шапкай Так головний убір буде набагато краще поєднуватися з пальто або курткою.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Slouchy beanie slouchy капелюх slouchy beanie жінки Доступно в моєму магазині, посилання на біо. #slouchybeanie #slouchyhat #slouchyhats #slouchywinterhat #womenhat #womenhats #slouchybeaniehat #broochhat #жіночі #knitbeanie #knithats #chunkyhat #beanie #beanie #beanie #beanie #beanie #beanie #beanie #beanie #beanie #beanie #beanie #beanie #beanie #beanie #beanie #beanie #beanie #belucy #beanie #beanie #beanie #beanie #beanie #beanie #beanie #beanie #beanie #beanie

Останнє повідомлення від Lucy (@lucymirhats) 22 жовтня 2017 в 7:44pm PDT



Найкраще місце для брошки. грудий Однак намагатися розмістити аксесуар не в центрі, але ближче до плеча або шиї. Так модно зараз шовкові блузки з луками, як ніби створені для доповнення їх брошками.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Дякую за такі фото відгуки, я можу показати вам, як навіть така специфічна брошка слону в етнічному стилі добре в повсякденному стилі? Дякуємо вам за те, що Вікторія @viktoriastuerz для цього вигляду, це завжди чудова радість, щоб побачити мої брюки, інтегруючи в шафу?. #брош #брош #брош #бюро #бюро #бюро #брош #брош #бочка #брош #бочка #брош #бочка #брош #бюро #бюро #бюлетень #празивна вишивка #ручне вишивка #посуд #безкоштовно ювелірні вироби #ручна

Пост спільного? ? HANDMADE ?SWAROVSKI (@brooch_stars) 14 травня 2019 в 8:06am PDT



Одне з найоригінальніших місць броша - плече. Обрати. брошури, яка складається з рухомих частин або середнього варіанту.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Чи побачила моя сторінка хрестом красиву лінію 10k вчора? Я впевнений, що люди люблять дотримуватися мене, як відображено в моїй роботі. Я хочу, щоб люди мені сподобалося, але я не хочу зупинитися, хто я. Так я вишиваю, що близько до мене, поговорити з вами, як я б в реальному житті, і показати вам, що мене болить. А якщо ви з нами, то ми на тій же довжині хвилі і це дійсно класно?. #lovelywork #embroideredgrandmother #embroidery #Я люблю вишиванку #lovehobby #embroidery Замовити #embroidery Замовити вишивку #бюджет #брош #брош #брош #брош #брош #дизайнерjewelry #beadedjewellery #embroiderylove

Пост спільного? ? HANDMADE ?SWAROVSKI (@brooch_stars) 14 липня 2019 в 5:55am PDT



Поради від стиліста: переконайтеся, що кольори брошки і фон контраст. У цьому випадку брош буде помітно і допоможе вам виділитися з натовпу. Не боятися експериментувати! Наприклад, можна влаштувати кілька брошок в схожому стилі.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное