Які символи та назви закодовані у вишитих візерунках

Як я сидів в карантині, я пам'ятав мій довгому спасіння. перехреснийй Ручний апарат – це найкрасивіша робота для заспокійливих нервів і пошуку внутрішньої гармонії! Важливість вишивки для декору одягу і домашнього декору складно переоцінити.

Моя бабуся навчила мене, як гасити. Я пам'ятаю, коли я був дитиною, я захоплю її вишитими сорочками, рушниками і навіть іконкою. Таку силу і любов передали вишитому образу, що подихнула! І тепер, після років я знайшов його в шафі. вишивка Я не можу подивитися на нього.

Я дивлюся на великогабаритну вишиванку і усвідомлюю, що це не за нічого, що вона дав мені. Моє ім’я закодовано!



Важливість вишивки сьогодні редакція "Сайт" Скажіть, які символи та імена закодовані вишитийй Кожен знайде себе!

Ви знаєте, що кожен орнамент Чи є це питання? Вивчаючи народне мистецтво в різних регіонах пострадянського простору, особливо в Україні (як вишивка особливо популярна там), вчені створили певні візерунки в орнаментах, які спонукали їх до визначення зашифрованої інформації в них.

р.

У давні часи наші предки мали чарівне з'єднання з природним світом: рослинами, тваринами та селестенціальними тілами. Символи Сонця, Землі, Всесвіту, Роду, вони пофарбували свою долю, відтворюють її на полотні, прописують таємничі давні знаки як заклинання, як амулети, як коди роду. Саме тому вони прикрашають свої вироби простими орнаментами.

Насправді вишивка може читати як книгу. Кожна літера - вишитий символ, кожен символ - потужний амулет. У своїй книзі Володимир Підгорняк, дослідник української писанки та вишиванки.





Я раджу ознайомитися з невеликим переліком імен. вишитийй Ви можете знайти імена вашої сім'ї.

Назви закодовані в вишивці







Кожна літера - вишитий символ, кожен символ - потужний амулет!









І ось невеликий вибір схем для вишивки. Релевантний і корисний для тих, хто любить приділяти вільний час до цього красивого типу рукоділля.

р.

р.

Початківці найпростіші зробити вишивка на лляному або стандартному полотні. Саме на тих матеріалах, де легко розрахувати відстань між елементами.







Я шукаю вперед, щоб зробити щось, як це на мій новий блузи!

р.





Редакційна колегія Також я пропоную познайомитися з вибором ідей вишивки на речах від джинсу. Вишивка на джинсовому тканині виглядає красиво, вишукано і жіночно, крім цього елемент декору ніколи не вийде з моди!



909880р.

Значення вишивки є чудовою, якщо ви зрозуміли це. І для культурної спадщини людей і для кожного індивіда. Вишиті вироби цінні не тільки своєю красою і автентичністю, вони носять силу талісмана сімейства.

Як ви зараз знаєте, на вишивці видно не тільки кола, діаманти, гілки і спіралі. Це малюнки, які були створені десятки років тому, як унікальні символий

Підберіть правильні схеми, дайте безкоштовно перейде до фантазії, експериментуйте з вибором кольору і вишивки для вашого задоволення!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное