Рецепт сирних і зелених тортів

Я знаю сім'ю, яка не купує хліб в магазині. Вони варять себе. По-перше, вони випікають повні ткани, а потім переключають до найпростішої версії. Коли я віддаю, я майже завжди на столі. млинцій Дуже смачно їсти. У друзів тістечка є побутовим явищем, вони використовуються замість хліба.



Редакція "Сайт" Я хочу поділитися рецептом з вами. Якщо ви сидите в домашніх умовах і не встигли піти в магазин для хліба, і особливо хочете дати вільний відпочинок в кулінарних талантах, це найкращий спосіб! Перевірте, чи є всі інгредієнти на місці, ми почнемо.



Сирно-зелені коржі Інгредієнти для опару
  • 300 мл молока
  • 1 ч.л. цукру
  • 30г пшеничного борошна
  • 8g сухих дріжджів
  • 1 ч.л. солі


Тест інгредієнти
  • 600г борошна
  • Сметана 120г
  • 1 куряче яйце
  • 50г вершкове масло
  • 50мл рослинної олії


Наповнення інгредієнтів
  • 200г твердих сирів
  • зелений


Сирно-зелені коржі. Підготовка
  1. Тісто починається з опари. З'єднайте всі інгредієнти, які вона потребує, нагрівайте суміш, щоб стати теплою, розмішайте до розчинення цукру. Потім покрийте його рушником і помістіть його в місці, де не турбуватиме проект. Залиште його на 15 хвилин.



  2. Піна пропонує, що ви можете додати інгредієнти для тесту. Додайте сметану і яйце до пари, потім вершкове масло при кімнатній температурі і рослинній олії. Посипати все і посипати борошном. Змішайте тісто не менше п'яти хвилин, потім поставте його в тихе місце протягом трьох кварталів години.



  3. В той час як тісто підійде, натирайте твердий сир на тертці і перемішайте дрібно нарізаними зеленню. Начинка готова. Розділіть вирощене тісто на 9 частини, прокочуйте кожну, покладіть начинку зверху. Зберіть краї плоского хліба в центр, щіпку, застібка і рулон знову акуратно.



  4. Розташуйте готову черепицю в сухій сковороді протягом 5-7 хвилин до появи ірди. Можна подавати в стіл, попередньо змащувати маслом. І не можна це зробити, як душа буде. Діон!





Якщо млинці Ви «прокататися», потім ми можемо порадувати інший рецепт швидкого приготування тортів на кефірі, який також містить сир. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Обов'язково писати про ваші враження в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное