Освіта емоційної стійкості до цвітіння дам

Відомий, що емоційна стійкість є однією з найбільш корисних здібностей, які людина може зануритися в себе. Ніщо полегшує життя, ніж здатність працювати з хворобливими враженнями і знаходити позитивні сторони в усіх ситуаціях.

На сьогоднішній день розвиток таких психологічних навичок стало більш актуальним, ніж коли-небудь. Через таку довгу карантин, багато хто відчуває себе самотніми від часу. І ті, хто не освоїв методи психологічного самодопомогу, щоб впоратися з такими почуттями, найскладніші.

7472768

Тому редакційна колегія "Сайт" І я вирішив придумати деякі практичні поради, щоб допомогти мені боротися з стресом і самотністю.

До карантину я впевнений, що я нарешті зумів знайти чоловіка і побудувати гармонійні стосунки з ним. Тепер від цієї впевненості і слід заморожений ..., говорить Ірина.

р.

Я знаю, що з самого початку. Я був повністю задоволений цим. Я не готовий почати власну сім'ю. Але, вступаючи в це стосунки, я і хтось ще не збирався знищити.

Єдине, що я хотів, щоб витрачати час на хороший чоловік, я довірився. Не потрібно нічого більше або менше, ніж розслабитися і приймати перерви від щоденних клопів. Це було, ви можете сказати, більше партнерства, ніж любов'ю.



Ми обговорюємо всі можливі нюанси заздалегідь, щоб не викликати незручність один одному. Наші зустрічі відбувалися лише за певними днями. В цілому це так само, як і в знаменитому французькому фільмі «З 5 до 7». Час закоханих.



Але зараз цей плавний механізм припинив роботу. Я не можу назвати його. Для мене буде достатньо для мене, щоб впоратися з ситуацією. Але, навіть що я не можу дозволити собі.

Почуття самотнього і безпомилково їсти мене з внутрішньої сторони. Але найгірше про це все – це почуття невизначеності. Я не маю уявлення про те, що він думає про таке тривале відділення. Може бути, він не думають про це, і я хвилювався про це. Нехай він подумав, що це був правильний час, щоб закінчити наші зустрічі один раз і назавжди.



У будь-якому випадку, не хочеться відкликати час відходи. Я тепер знаю, як правильно зробити і відновити мій мир розуму.

Ситуація описана вище досить складна. Однак навіть з цим станом справ можна відновити спокійний сон і зупинити страждання від почуттів самотності.

Перше, що потрібно зробити, щоб контролювати все. Потрібно розуміти, що деякі речі і життєві обставини, незалежно від того, скільки, за межі нашого контролю. І намагатися змінити це лише деплете внутрішні ресурси.

Гестальт-терапевт В’ячеслав Ільїн також радить налаштовувати в позитивному настрої і спробувати подарувати собі якомога більше уваги. «Так, ви зараз без підтримки сильного чоловічого плеча, але ви все одно маєте когось, щоб покладатися на. І це людина, мед, ви самі! – коментує експерт.

«Завдяки безперервно переробляючи себе, подумайте про те, що саме підтримка ви хотіли б почути від коханої людини зараз. Потім поставте на дзеркала і скажте, подивіться на ваше відображення.



На перший погляд така пропозиція звучить досить смішно. Але перед тим, як це зробити, спробуйте, раджу В'ячеславу.

Не ігноруйте тривожність, страх або сумність. Навпаки ви повинні чесно зізнатися ваші почуття і бажання працювати з ними.

Якщо самостійно впоратися і не в повній мірі, не соромтеся звертатися до родичів або другу з проханням допомогти. Щоб уникнути застави і неспокійливих порад, запит необхідно сформульувати у вигляді короткої інструкції. Наприклад, «Будь ласкаво просимо». Просто слухайте, без судом або порадами. й



Психотерапевт Ірина Панюкова, в свою чергу, відзначає необхідність подбати не тільки емоційного стану, але і заповнювати брак тактильної інтимності через всі види домашніх спа-процедур і самомасажу.



Реставрація та підтримка миру може також допомогти Пілатес, вправи для йоги та медитації.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное