Де ви хочете залишитися влітку?

Під час карантину всі розводять на дачні ділянки. Де ще піти на прогулянку зараз? Початок саджанці: поради про те, як оформити клумбу, взяти з книги бельгійський садівник. Я був так здивований про це, що я створив сонники!

Тепер всі сусіди запитують, як я зміг запросити дизайнера на сайт в наш час. І я просто посміхатися і гордо сказав: "Це мене!"



Як облаштувати клумбу Сьогодні видання "Сайт" Я приготував для вас, шановний читач, вибір ідей. саджанці У занедбаному заміському будинку. Краса котеджу не гірше ботанічного саду!

Квітка повинна мати освітленняй Помістіть клумбу на передній в'їзді або на альтанці, забезпечте вільний підхід, поставте до неї шлях піску або щебеню. Якщо ви плануєте висадити тіньолюбні рослини, можна розбити квітковий сад під тіні дерев або на паркані.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Склади з хвойниками • олов Якщо ви хочете зробити свій сайт радою, поспішайте замовити ландшафтний дизайн-проект! +7(8202) 60-80-55 Відповідайте всі ваші питання! • #декоративні фонтани #декоративні рослини #декоративні рослини #декоративні рослини #декоративні рослини #декоративні рослини #ідеотропні речовини #діотропні речовини #привид #фонтани #Тереповець #ландшафтчерепи #ландшафтнийдизайн

The post shared by Green Lundy (@grinlandi) на Січ 15, 2020 в 12:12pm PST



Перегляд цього повідомлення в Instagram

? Якщо ви хочете зробити свій сайт радою, поспішайте замовити ландшафтний дизайн-проект! +7(8202) 60-80-55 Відповідайте всі ваші питання! • #декоративні фонтани #декоративні рослини #декоративні рослини #декоративні рослини #декоративні рослини #декоративні рослини #ідеотропні речовини #діотропні речовини #привид #фонтани #Тереповець #ландшафтчерепи #ландшафтнийдизайн

Останнє повідомлення від Green Lundy (@grinlandi) на 19 січ. 2020 в 8:22pm PST



Заводи є важливим завданням, що необхідно приділити пильну увагу. Зніміть клумби з однорічними рослинами, щоб клумби грали з усіма квітами веселки. Звичайно, багато людей тільки хочуть цвітіння багаторічників. Але не забувайте, що багаторічники не довга. цвітінняй

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Ліатриця? Дуже ефектна рослина. Кольорові свічки цієї квітки цвітуть поступово зверху донизу, щоб їх цвітіння триває майже місяць!. #liatrice #flowersvassadu #ideidolasada #ideidiosada #gardenflowers #gardentown #mytown #moysad #змішуватиboarder #purple квіти #beautiful Еклюмба

Повідомлення від Nelya Zlobin (@nelyazlobina) 22 липня 2019 в 7:34am PDT



Перегляд цього повідомлення в Instagram

Я отримав голландські іриси. А любов знову ???. #Dutch irises #bright квіти #bright акценти #mixboard #sadsamirukami #beautifulEklumba #gravel заливка #ideidsad #garden #gardencare #horticulture #flowering

Пост поділений Nelya Zlobin (@nelyazlobina) 21 червня 2019 в 4:29am PDT



Якщо ви не знаєте, які рослини гармонійно виглядатимуть на клумбі, використовуйте колірну гамму.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Ще один секрет оформлення клумби? Якщо ви не знаєте, які рослини будуть виглядати гармонійно на клумбі - використовуйте колірну гамму. Ці поради допоможуть зібрати чарівну клумбу, яка порадує очей? Якщо ви зацікавлені в цій темі, вам подобається?

Пост спільного? Пейзажна школа? Бажаєте хобі (@hhobby_landscape) на Квітень 7, 2020 в 7:45am PDT



Подумайте про це. рослинно-рослинний Перейдіть вперед, а потім перейдіть в магазин для насіння. Починаємо прикрасити країну ранньою квітучою рослиною, а потім віддаємо перевагу рослинам, які цвітуть все літо: ромашки, астра, троянди. Також влітку відмінно виглядають волошки, дзвіночки, астильба. Вибір кольорів величезний, все залежить від вашої фантазії!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Читання (sedum): види і сорти з фотографіями, посадкою і доглядом flo.discus-club.ru/sedum-ochitok.html #readings #hydrangeas #sedum #lanshaft design #flower design #flowerbloomba #flowerblood #flowerblood #gazon #giving #giving #giving #giving #giving #giving #giving #giving #giving #giving #horseboat #horland #horseboat #horland? #Москва #квітень #квітень #квітень #квітень #квітень

Пост поділений Дмитром (@faykaflo) 15 листопада 2019 в 1:40am PST



Спробуйте не висаджувати квіти в будь-якому місці, але групувати їх приблизно в той же період цвітіння.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Іриси на клумбах.

Повідомлення від NIVAKI GARD ? (@niwakigarden) 23 квітня 2020 в 11:19am PDT



Не забуваємо вечірнього освітлення. Вулична лампа стане прекрасним помічником, якщо ви плануєте споглядати квітковий сад в темряві!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Barbaris flo.discus-club.ru/barbaris.html #nada? # Квіти? Українська #Дача? #квітень #квітень #квітень #квітень #квітень #квітень #квітень #квітень #квітень #квітень #квітень #квітень #квітень #квітень #квітень #квітень #квітень #квітень #квітень #квітень #квітень #квітень #квітень #квітень #квітень #квітень #квітень #квітень #квітень #квітень #квітень #квітень #квітень #квітень #квітень #квітень #квітень #квітень #квітень #квітень #квітень #квітень #квітень #квітень #квітень #квітень #квітень #квітень #квітень #квітень #квітень #квітень #квітень #квітень #квітень #квітень #квітень #квітень #квітень #квітень #квітень #квітень #квітень #квітень #квітень #квітень #квітень #квітень #квітень #квітень #квітень #квітень #квітень #квітень #квітень #квітень #квітень #квітень #квітень #квітень #квітень #квітень #квітень #квітень #квітень #

6 жовтня 2019 в 10:10am PDT



Яскраве рішення навіть для невеликої площі сайту.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Як правильно вирощувати лілії в відкритому грунті https://flo.discus-club.ru/novosti/793-kakrastitliy.html #поїзд #good? #task #damoskva #davniks #луки #lilies #lilies #lilies #lilies? #flower #flower #flower #flower #flowerloomba #dashlife #Москва #Росія #spb #landscape design #landscapedesigner

Пост поділений Дмитром (@faykaflo) 21 квітня 2020 в 10:33pm PDT



Декоративні елементи виглядають дуже стильно клумби в колодці. Для того щоб мати достатню кількість простору для квітів, вам знадобиться колода великого діаметра - 50 см або більше.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

У мене було цей порожнистий журнал. 3-4 роки. Я приніс його назад від посадки. Я побачила і впала в любов. Я думаю, що ми повинні. Ви перетягуєте його на милі? У мене було 2 і кілька маленьких. Великі гнилі, дрібні. 2 піти. Я здав її пізніше. Я прикрасив його сьогодні, теж. Я пішов до лісу. Я купив Aquatex (Я розповім про це завтра), квіти і зробив квітник в дереві. Красивий? Я щасливий! Якщо вам сподобалося це, натисніть ?? Я спробую?________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Повідомлення, що поділено voronova_show (@keti_masterskaya) 23 квітня 2020 в 11:41am PDT



Камені та гравійні - кращі друзі квіткових садівників!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Ідеї дизайну для вашого будинку? Якщо ви хочете зробити свій сайт радою, поспішайте замовити ландшафтний дизайн-проект! +7(8202) 60-80-55 Відповідайте всі ваші питання! • #декоративні фонтани #декоративні рослини #декоративні рослини #декоративні рослини #декоративні рослини #декоративні рослини #ідеотропні речовини #діотропні речовини #привид #фонтани #Тереповець #ландшафтчерепи #ландшафтнийдизайн

Повідомлення від Green Lundy (@grinlandi) 30 січня 2020 в 1:36am PST



Перегляд цього повідомлення в Instagram

Красивий квітковий дизайн з посипками #cherepovetslandscape #Terepovets #landscape #ideidolasad #ideidolasad #ideidolashod #ideiba #ideiclumbs #композиції квітів #композиції сукулентів #flower

Останнє повідомлення від Green Lundy (@grinlandi) на 19 жовтня 2019 в 4:21am PDT



Самий варіант для клумби з шин полягає в тому, щоб вибрати місце рівномірно, укласти шину, засипати родючим грунтом і посадити квіти всередині. І додати клумбу привабливості, його можна пофарбувати в колір, який вам подобається, тому що гума відмінно тримає фарбу!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Автобуси

A post shared by Ares (@transaresofficial) на Sep 6, 2019 в 7:25am PDT



Перегляд цього повідомлення в Instagram

Квітки для квітів? #симпатична #симпатична #симпатична #симпатична #симпатична #симпатична #симпатична #симпатична #симпатична #симпатична #симпатична #симпатична #симпатична #симпатична #симпатична #симпатична #симпатична

Опубліковано Hendmade (@svoimi_rykami_idei_khv) 14 лютого 2020 в 6:29am PST



Спіральна клумба - чудова ідея для висадки зелені і пряних трав.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

ЯніхСпіраль Bloomba - чудова ідея для посадки зелені і пряних трав? #ідейдола сад #ідея для саду #ландшафтні ідеї #data#ідея для дачі #східний сад#східні клумби#ідейнікумулі#гарден для пряних трав

Пост спільного? Всі для улюбленої дачі? (@365_dacha) на 6 березня 2020 в 2:41am PST



Подивіться на цю красу. Я не можу зробити очей!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

?? Дизайн LUMBA ??? Щоб оформити клумбу в країні можна різними способами. Найпопулярнішим варіантом є реалізація простого нерегулярного квітника. Рослини рослини в певній геометричній формі. Красиві ансамблі квітів виглядають елегантно, служать чудовим прикрасою території. Оформлення клумби своїми руками - цікавий і плідний процес. Щоб прикрасити межі квітника, можна використовувати підручні засоби, оригінальні збити їх. Для цих цілей підійдуть коноплі, пилки, виноград, коріння дерев, хвіртки, камені, цегли, залишки будівельного матеріалу, скляні пляшки та ін. Фантастичний і оригінальний підхід, подарує вашому квітковому ліжку неповторність і неповторність. Для клумб, рослини підбирають за кольором і розміром, поєднують і збивати різні варіанти. Я хочу, щоб клумба була дійсно красива, довго радий своїм бездоганним виглядом. ?? Бажаєте вас удачі? #collectivevisit#Реєстрація клумби#газети#газетаБельгород

A post shared by GAZET Відвідати вас (@gazetavizit31) на Квітень 7, 2020 в 11:03pm PDT



Перегляд цього повідомлення в Instagram

Красиві композиції в саду.

Пост поділився NIVAKI GARD? (@niwakigarden) 22 квітня 2020 в 12:28pm PDT



І на цьому сайті я хочу сидіти всю карантин і все літо!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Ідеї для вашого будинку? Якщо ви хочете зробити свій сайт радою, поспішайте замовити ландшафтний дизайн-проект! +7(8202) 60-80-55 Відповідайте всі ваші питання! • #декоративні фонтани #декоративні рослини #декоративні рослини #декоративні рослини #декоративні рослини #декоративні рослини #ідеотропні речовини #діотропні речовини #привид #фонтани #Тереповець #ландшафтчерепи #ландшафтнийдизайн

Останнє повідомлення від Green Lundy (@grinlandi) на Січень 30, 2020 в 1:37am PST



Іноді, недосвідчені дачники будуть виглядати на фото квітучих клумб і купувати всі квіти нерозривно. По суті, створення розкішного квітуча - це божевілля, і якщо потрібно дивитися цвітіння на три сезони поспіль, варто враховувати важливі нюанси.

Пропоную вам дізнатися, як зробити клумбу на три сезони своїми руками. Секрет в підборі рослин, які цвітуть один після іншого!



Перегляд цього повідомлення в Instagram

Саме рік - моє садове ліжко. Порада іншим садівникам, дачникам (якщо ви раптом не знаєте, як я) не висаджувати паху в одиночних посадках - закупорить всі інші рослини, восени я пересадить її. #дашкаклюмба #симфонія #симфонія #симфонія #симфонія #симфонія #симфонія #симфонія #симпатичний #символ #симпатичний #символ #символ2018 #відданий

Останнє повідомлення від Lena Abramova (@spring_morning) на Липень 18, 2018 в 9:27am PDT



Ці поради допоможуть зібрати гламурний, яка порадує очей. Як облаштувати клумбу залежить тільки від вашого бажання, ідеї та роботи. Однак мені, посадка рослин приємна і я б сказав, медитативна і творча робота.

Вам подобається посадка рослин і об'єднуючи дачну ділянку? Розкажіть, як ви витрачаєте вільний час під час карантину!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное