Інструкція з приготування сиру в сковороді

Щоб зробити сімейний чай ще більш приємним, я варю. калачі сир. Пеку і я пам'ятаю мого дитинства! Так мені 11 знову, я на мій бабуся в с., і вона хоче з'їсти калах зі свіжим козячим молоком.

Вони готуються просто, і їх смак перемагати серця навіть найвимогливіших гурманів!



Котирування дня: Сьогодні видання "Сайт" Поділитися інструкціями підготовки сирний сирй Не можна відірвати!

інгредієнти
  • 165г борошна
  • 200 г сиру
  • 1 яйце
  • 1 ст. цукру
  • 3 ст.л. рослинної олії
  • 7г розпушувач
  • щіпка


850277 км

Підготовка
  1. У зручному контейнері збити сиром блендера з яйцем і цукром.



  2. У окремій мисці змішайте сіяне борошно з розпушувачем і сіллю. Перемішати і потім додати в сирну суміш. Перемішайте і перемішайте еластичне тісто знову. Залиште тісто протягом 15 хвилин.



  3. Покладіть тісто на стіл змащеним борошном, розкачати тісто в шар не більше сантиметрової товщини. Виріжте з калача.



  4. Калаш тепла нагрітій рослинній олії в сковороді з непристойним покриттям. Калахі необхідно обсмажити з двох сторін до золотистого кольору.



  5. Поставте на серветку і дайте їм охолонути. Порошкові порошкові калачі перед подачею. Бодибилдерши!





Також я пропоную, як приготувати смачні млинці з сиром. Добре, що вони не мають борошна на всіх і підходять для малогабаритної дієти!



Бавовняний сир є відмінним рішенням для сніданку або як закуска. З'явився повітряний, ніжний, грубий!

До речі, ви можете ввести ванільний цукор або лимонний пілінг в тест, якщо ви хочете, це також виходить дуже смачно. Серв. калачіКокоса або молоко.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное