Чому змішати мангалину з яблуками?

Якщо ваша дитина не їсть смоліна, зробіть його цим яблуним мусом. Все, що вам потрібно, є манна і фунт яблук. Підготовка мусу просто, і результат буде здивувати навіть найскладніші гурмани!

Завдяки наявності круп, цей десерт відмінно тримає форму без додавання желатину, що робить його цілком вегетаріанськийй Зверніть увагу, яблука для цього мусу краще брати не дуже кислі сорти.



Apple mousse сьогодні видання "Сайт" Поділіться інструкціями приготування яблука злакий Не можна відірвати!

Тест інгредієнти
  • 500г яблук
  • 3 ст.л. сималіна
  • 500 мл води
  • 1 ст. л. лимонного соку
  • 100г цукру
  • пердят




Підготовка
  1. Промийте яблука, відмийте шкірки і насіння, а потім зрізайте їх.



  2. Покласти горщик води на плиту, довести воду до кипіння, а потім покласти яблука в каструлю. Заварити яблука близько 7 хвилин. Не забудьте додати трохи лимонного соку або пару цитрусових скибочок до води, щоб яблука не жовтіють і мусять втратити естетичність. Заварені яблука над коопом, а вода від бульйону задньоїться в каструлю.





  3. Залийте крупу в каструлю яблучного бульйону з тонкою хитрістю. Варити кашу на яблучному компоті протягом 7 хвилин, постійно помішуючи, щоб грудочки не утворюються.



  4. З блендером, поворотом змащенийй Посипте це пюре в сковороді, додайте цукор і доведіть до кипіння, а потім відваріть ще 5 хвилин. З'єднайте пюре з мангалом смоліни і збийте міксером протягом 5 хвилин до однорідної консистенції світла.



  5. Залийте мус на креманці, прикрасить гілочками м'яти, можна також прикрасити яблучними скибочками або будь-якими іншими фруктами на свій смак. Давайте тушку в холодильнику на 3 години, а потім подаємо мусй Бон привіт!







Я також хочу дізнатися, як зробити шоколадний мус. Ви ніколи не пробували такий ніжний десерт, і якщо у вас є, ми розповімо вам, як легко приготувати!



,4 км

Яблуневий мус за цим рецептом не тільки дуже смачний і апетитний, але і досить дієтичний. Я впевнений, що цей десерт сподобається як дорослим, так і дітям. Дуже зручно варити ввечері, залити на креманці, покласти в холодильник, а вранці подавати на сніданок.

До речі, я іноді замочити в тортах, це дуже добре. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное