Рекомендації щодо зміни суконь і як подовжити плаття самостійно

Я замовляє два сукні онлайн, щоб порадувати себе в карантині. Відпаковано посилку - одна була короткою, а друга - після миття стрибнув. Я був таким чином, що я вирішив відкинути відсутні речі, але потім я пам'ятав про друг-ручника, який колись сказав мені, як витягнути плаття.

Ситуація, де плаття з якоїсь причини стала короткою, але ви не хочете сказати до неї, можна легко виправити. Сьогодні видання. "Сайт" розповість вам, як пердят І отримайте результат «як це було призначено». Я збираюся змінити сьогодні!



Як подовжити плаття
  1. Найлегшим способом є подовження сукні з смугою. І не варто намагатися підібрати колір стриптизу в тон сукні! Наприклад, тканина, яка контрастує з основною (наприклад, поєднання червоного / чорного, чорного / білого та інших) здатна модифікувати модель моди і повернути її до втрати привабливості.





  2. Такі смуги можуть бути два, три і навіть чотири. Якщо потрібно додати багато, краще вибрати цей метод.



  3. Модний тренд цього сезону - вставка прозорийй Помістіть його на п'яту спідниці або легкої літньої сукні.



  4. Мереживо універсальне – воно підходить як для літніх, так і для теплих суконь! 95854



  5. Ще один цікавий варіант.



  6. Мій улюблений варіант, який дає сукні жіночності, є подовженням сукні з шифоновими клаптями і обідами!



  7. Хто говорить, що ви повинні витягнути пряму лінію? Дно головної сукні можна обрізати по конвексу, приховати або косу лінію. Він виглядає красиво і стильно, це не так?



  8. Додати до нижньої частини виробу стриптиз Або мереживо. Колір і матеріал залежать від вашої фантазії. 813886



  9. Плаття з санвузлом виглядають ефективні, які не складе труднощів додавати. Вставте її в сукню і не потрібно - просто додайте довгий ремінь на поїзді і краватку на талії.





Також я пропоную познайомитися з вибором модних літніх суконь на кожен день, які ви обов'язково захочете спробувати. Ви можете носити його для всіх випадків!



Дякую за ці варіанти подовження сукні, я редизайнував близько 5 мого старого одягу. Я також збираюся взяти на себе літню сукню доньки - руки свербіжні, щоб розпочати роботу над ним. ремесла! В умовах карантину, коли складно з фінансами, і не існує особливої можливості вибрати щось в магазині, ці методи є лише godsend.

Скористайтеся цими простими, але ресурсними трюками і залишатися модним! Якщо ви хочете переповнювати речі, ви коли-небудь подовжили шемале в будинку?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное