Інструкції для приготування ледачих голубів з рисом

Я варюю суботу. свінгери з рисом. З'їсти їх всією сім'єю протягом 3-4 діб. Багато людей йдуть голодним, ніхто не йде голодним! Цей рецепт корисний кожному господині, так як він дійсно економить час, і сама страва дуже смачна.

Сьогодні видання. "Сайт" Розкажи вам, як зробити мережива. великі члений Це чудова страва для всіх випадків!



Ягода з рисом Інгредієнти для чорниці
  • 1кг меленого м'яса
  • 2 яйця
  • 1кг капуста
  • 1-2 столи вареного рису
  • 2 цибулини
  • сіль, перець, приправи за смаком


Соус інгредієнти
  • 5 ст.л. томатної пасти
  • 4-5 ст.л. сметани
  • 2 морква
  • 1-2 цибулини
  • 5 зубчики часнику
  • 300 мл гарячої кип'яченої води
  • сіль, перець, приправи за смаком




Підготовка
  1. Наріжте капусту і залийте окропом на 10 хвилин. Злийте капусту і дайте рідкий злив.



  2. Підготуйте рис і фарш заздалегідь. Моє м'ясо свинини, рис потрібно мити і кип'ятити на невеликому вогні до напівкоштовності, близько 10-12 хвилин після кипіння. Очистити цибулю і відрізати їх дрібно.



  3. У глибокій мисці змішайте капусту з рисом, м'ясом, яйцями і цибулею. Спрей, перецьчі і додати ваші улюблені приправи до смаку (Я використовуйте прованські трави). Подивитись його добре.



  4. З отриманої суміші з мокрими руками утворюють котлети. Покласти заготовки на сковороді змащувати рослинним маслом. В духовці випікають голубці 25-30 хвилин при температурі 180 градусів.



  5. Щоб приготувати заливку на сковороді нагрітим рослинним маслом, викласти цибулю подрібнити кубиками. Поспішайте протягом 3 хвилин до золотистої скоринки, періодично помішуючи. Протерти моркву і також висипати на сковороді на цибулю, перемішати. Поставте моркву з цибулею на невеликій вогні ще 5-7 хвилин до м'якого.





  6. Залийте томатну пасту і сметану до цибулі морквою. Посипати, перець і додати провансальні трави. Морква з цибулею і соусом ще 5 хвилин. Пропустити часник через прес і також додати в соус, залити гарячою кип'яченою водою. Варіть на слабкому вогні ще 3-4 хвилини, періодично помішуючи.





  7. Видаліть голубці з духовки, залийте їх гарячим соусом, рівномірно розподіляючи соус по всій поверхні. Покладіть голубці і соус в духовці і запікайте їх ще 40 хвилин при температурі 180 градусів.



  8. Це, лаціна Готовий. Бодибилдерши!





У ідеальному чорниці листя капусти повинні бути м'якими, начинкою - соковитими і ароматними, а грави повинні зміцнити і підкреслити смак готової страви. Але виходить, на жаль, не завжди. Я пропоную вам дізнатися, як уникнути найбільш поширених помилок при готуванні голубів.



Лази свінгери Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Не блюдо, але задоволення! Зробіть, щоб приготувати їх на вечерю, ваша сім'я обов'язково оцінить цей рецепт.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное