Пуш для пюре і як він допомагає приготуванні десертів

Я вірю прямо, господиня я досить лази, я не люблю складні рецепти. Я хотів би, коли є хороший обід або вечеря на столі. Так є мільйони ідей про те, як зробити щось швидко. Як кажуть, ліза - двигун прогресу. Найдовша частина - що приготувати для десерту.



Хочу чогось подібного, але ліплення з тісто повністю відлущує. Редакція "Сайт" Я просто знайшов великий рецепт смачного і швидкого рецепта. Я повинен попередити вас, вам потрібна картопляна пюре. Чому? Читати статтю.

Що приготувати для десертів
  • яйце
  • 5 ст. цукру
  • ванілі
  • 1 ст.л. молока
  • 1 ст.л. борошна
  • 3 ст.л. крохмаль
  • мед
  • рослинно-масляний


Підготовка
  1. Збийте яйце з цукром і ваніллю. Необхідно отримати пишну однорідну масу.



  2. У яєчній суміші в свою чергу додайте молоко, крохмаль, борошно. Змішайте рідке тісто. Робимо тісто, як млинці.



  3. На сковороді прогрійте рослинне масло.



  4. А в цей момент нам буде потрібно пюре. З його допомогою ми підготуємо наш десерт: занурюємо факел в гарячому маслі, потім в тісто і знову в вершковому маслі. Тісто легко відійде від берези. При необхідності ретельно видаліть її виделкою, обсмажте тісто з двох сторін.



  5. В результаті простих маніпуляцій ви отримаєте серйозний і смачний десерт. Якщо ви хочете, ви можете посипати круглі раунди з цукровою пудрою або залити рідкий мед.





Детальний процес підготовки можна побачити в відео.

https://www.youtube.com/watch? v=DQAKOuLGWEK

Не існує питання про те, що приготувати для десерту. Круги виявляються схожими на звичний десерт «деревуд», але технологія приготування набагато простіше. 15 хвилин і десерт на столі!

Просто не забувайте, що блюдо виходить досить високою калорійністю, тому його часто не варто варити. Ви завжди є альтернативою більш низьким рівнем калорійності. Тим не менш, іноді можна порадувати себе і близьких. Я сподіваюсь, що це рецепт, щоб вижити!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное