Рецепт помашених яєць в воді за способом страви ресторану

Сидіння один раз. Він каже: "Ви знаєте, як Елка, моя коханка, варить яйця цікаво?" Зварений в холодильнику інший день, і немає нічого, крім яєць. Вона говорить, заспокоїти! Я збираюся це зробити як ресторан, «Яйця в Ніагарі». Перервує яйце і в опалювальну воду - бум! Смачний. Я сказав йому: "Це звичайний." порназоркій Що таке Ніагара, Сеня?



"Чому сказав Елка, - каже вона. Я роблю в домашніх умовах зараз, я люблю його. Пахот. Ви можете розповісти. Тільки в елітних ресторанах! Ах, Сеня. Ви повинні бути в новинному приміщенні. "Сайт"Я знаю трохи про яйця. "Я побачений яйце, Сеня, є способом приготування їжі", - сказав я. - І ви вже навчились. Там господиня дав мені рецепт! Логи.



Побачене яйце в воді Так ось, Сеня. Яйця poachot є традиційним сніданком у Франції. Яєчні яйця варені в гарячій воді без оболонок. Якщо ви готуєте цей спосіб, жовток перетворює кремний, і білок, здається, оберніть його в пелюстки. Читати Вікіпедію або щось. Важливо, що вода ніколи не кипить. У будь-якому випадку, я збираюся дати вам пару варіантів, писати його вниз. Ви покажете Ельку пізніше. Ніагара.



Шлях Елла Той Елла варить яйце, кажу, варить так. Спочатку він прогріває воду в сковороді, забирає її, напевно, дві третини, засолює її. Як тільки з'являються бульбашки, він бере вінок і робить воронку. І яєчка в цьому воронку -- oh! Воронку необхідно, щоб білок не розсіює, відразу ж жовтка оточує. В залежності від смаку. Як Ельла подобається жовтка бути абсолютно рідкою? Потім хвилина і половина. І кремовийПотім чотири хвилини.



Ви знаєте, Senya вам потрібно заповнити свою руку тут. Перший раз я був викручений, закручений вгору. Ось чому я навчився на мішках. Він зламав яйце в прозорий пакет і приготував його, щоб отримати кнопку. Я додав всі спеції пізніше. Наступним кроком є розбити яйце в тушку, а потім в воду. Це зручніше. Я використовую для цього близько десяти. Важливо: яйця повинні бути свіжими.



Як приготувати фаршировані яйце нормальні люди Не вірю, Сеня, але є така річ. романтикаВін називається "рожевим". Це пристрій для яєць, щоб варити свою поху. Навігація Ви нагріваємо воду і ви можете покласти п'ять з цих поташків у сковороді. У ресторані є ресторан. А якщо ви варите, як Елла, ви можете тільки приготувати один або два. Чому? Оскільки температура води від великої кількості яєць знижується, протеїн погіршується.



Як ще ви зробите фаршировані яйця?
  1. У духовці
    Метод хороший, тому що в один раз можна приготувати не менше цілого лотка яєць. Головне, що в будинку так багато млинців. У кожній формі залити столову ложку води, потім яйце там акуратно. І духовка. 15 хвилин, 200 градусів. Ви отримали це, Сеня? А відповідно, чим більше ви тримаєте, тим товстіше жовтка.



  2. В мікрохвильовці
    Так, Сеня! Микрохвильова піч. Стоп здуття очей і уважно послухайте. Ви берете самий звичайний мус, залийте до половини води, краплину оцту і приводите яйце в неї. Покрийте мугу з соусом і вставте її в мікрохвильовку, як це. Поверніть його на повну потужність за одну хвилину. Якщо яйце з'являється рідиною, встановлюється ще 15-20 секунд. Прохолодний?



  3. У мультикокер
    Так, є такий спосіб теж! Якщо є силіконові термостійкі контейнери, то в цілому краса. Ви знаєте, що чаша? Невелика кераміка буде йти. Змастити трохи вершкового масла кожен і курити яйце. Залийте 1-2 склянки гарячої води в чашу мультиварки, встановіть гриль, з пилками на ньому. Закрийте кришку, встановіть режим запарювання і дайте два хвилини, потім відкрийте кришку і дайте ще два хвилини. Пам'яті?





Ознайомтеся з, Сенья, як Ольга Папсуєва варить таке яйце. В нашому редакційному відділі дуже багато. Завжди візуальний, чіткий, популярний. Що це?

https://www.youtube.com/watch?v=_UTbTnff_bo

«Елька буде залягати, коли я кажу вам легко. порназоркі! Я скажу, що Я читаю його самостійно, або інший він відійде до вас, мудрий чоловік! «Ні, Сенья, він не збігається. У мене є дружина, я люблю її. Я не дивився яйцями. Ось, подивіться на посилання. Більше проповідних яєць. Дуже дякую! - Я відповідь. А зірки вже освітлюють небо. О, життя так добре!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное