Чому діти, як правило, відмивають своїх батьків за свої невдачі

Взаємовідносини батьків і дітей ніколи не були ідеальними. Ні, вони існують десь, але це досить виняток до правила. Досить часто, як тільки діти виростають, вони вже здатні прийти в конфлікт з усіма в рядку. Але, можливо, найскладніші мати і дорослий синй Про це



Редакція "Сайт" Ми завжди чутливі до повідомлень наших читачів. Алевтіна пише нам, хто згасає ставленням свого сина. Він постійно звикає її особистих збоїв і збоїв. Він скаржав, що Алевтина винна, що його життя не поліпшить. Давайте спробуємо вирішити цей конфлікт разом.



Мама і вирощений син. «Я бачила ставлення сина до мене». 27 років і життя в різних країнах. Йора - це великий відступ до мене, кажучи, що я відмовився від нього, пішов жити в іншій країні. Він був відхилений від свого «неділя» і не любив йому стільки, скільки він хотів би. Він завжди відлякує мене за всі свої невдачі. Сати Я був поганою матір'ю, не зробив це на всіх. Я намагаюся поговорити з ним, дати посилання на психологів, які пояснюють свою проблему, але неминуче в кожній телефонній бесіді нагадують йому свої захоплення.



Я впевнений, що єдина причина його збоїв - це його самотність і небажання взяти відповідальність. З кожним днем я спробую передати йому, що в нашій задачі нам потрібен посередник, психолог, але на його складі немає ентузіазму для відвідування психолога. Що я можу зробити мій сина, щоб сердитися з мною так, щоб його відступ пройде? Як отримати його, щоб нарешті почути мене?

159873

Важко прийняти сина з його поточними почуттями, а також для Йореа, щоб прийняти свої минулі рішення та дії матері. Найцікавіше, що вони обидва мають право на захоплення і помилки. Я хотів би дізнатися, як Alevtina реагує на звинувачення свого сина: допускає помилки, намагається виправдати себе або, навпаки, заперечувати їх. Ця реакція дуже важлива. Чи не відчувається син.



Вони повинні рухатися разом з прийняттям, і це важко, негайне питання, має кілька етапів, включаючи гнів, відмов і жирів. Всі вони повинні бути подолати один або інший, і це залежить тільки від них, як довго ці етапи будуть тривати. Наприклад, посилання на психологи можуть подразнити Йора, так як він може вірити, що Алевтіна таким чином “редагувати” проблему, порушуючи сина.



Процес прийняття може безперечно прискорити психолога, але це ніколи не варто людини до «драйву». Якщо виникає бажання впоратися з проблемою. І це, звичайно, займає час. Серед інших речей, Alevtina і Jora повинні розуміти одне просте ставлення – минуле не може бути змінено: рішення приймаються, вибір приймається.



Наслідки можуть прийняти на різний відтінок, якщо ви зміните ставлення до них. Один з кроків в правому напрямку для Алевині буде приймати сина, як він, з почуттями і відчуттами, навіть якщо здається дещо незручно. Важливо розуміти, що Джора має право на емоції. Натяк для матері: якщо виникає відчуття провини або жалю про деякі дії, слід розповісти сина про це і апологізувати.



Іноді достатньо простих і зрозумілих слів «Я шкодую, я був неправильним». Це буде достатньо зробити конфлікт зникне. Діти дуже чутливі і вразливі, деякі відступи можуть нести в себе протягом багатьох років і вирішувати голосувати їх тільки тоді, коли вони стають дорослими. Алевтина може навіть не підозрювати в тому, що вона травмувала сина або чи була навмисна.



Що ще можна рекомендувати? Процес «лікування» може зайняти час, тому мама повинна бути пацієнтом. Ваша любов до сина вже може стати відмінною. Залишайтеся люблячою матір'ю, тримайте спробу йому, навіть якщо це просто увага, візьміть перші кроки. Пам'ятайте, що ваші діти мають право бути застарілими.

р.

Не забудьте писати в коментарях, які ви думаєте про це і як ви отримаєте разом з власними дітьми. Подаруйте вам більше їжі для думки. З`ясуйте, чому американський психолог вважає дружиною більш важливим, ніж його діти. Може бути, це допоможе знайти проблему по-різному. Бажаємо вам міцного настрою. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное