Молодий Софія Лорен і її красиві домашні наряди

Під прицілом камер на червоному килимі і в домашніх умовах, роблячи каву, можна виглядати однаково приголомшливо. Цей простий факт, що ми невтомно доведемо ікони стилю ХХ століття: Брегітте Бардот, Марілін Монро і, звичайно, прикрашають нас Софії Лорен. Сьогодні я надихнув. гламурний І ми подивимося на те, що Софія Лорен виглядала як коли вона була молодою.



Редакція "Сайт" Увійти будинок-фотографія Чудова італійська актриса. Щоденне натхнення!

Софія Лорен була і є іконою стилю, рольовою моделлю і жінкою неймовірного таланту. Коли ви скажете її ім'я, спеціальні асоціації відразу з'являються у вашій голові: широкі капелюхи, великі ювелірні вироби, виріз, пишні спідниці. Неприємний, бездоганний стиль. І в її домашньому одязі вона не зрадла себе.



Підкреслений жіночність і спокусливість - візитки Софії Лорен на екрані. Хоча варто визнати, що в розслабленій атмосфері вона може виглядати не менш розкішно. Тексти пісень, а це означає: Я думаю, що це щось особливий, деякі таланти. Шукаю її, ви не можете подивитися. Дуже милий, особливо в її домашньому одязі.



Софійський Лорен на комплекті Набір майже схожий на будинок для актора. Часом вони витрачають більше часу, ніж вдома. Коли об'єктиви камери не спрямовані на вас, ви можете розслабитися і бути прямими. Софія Лорен зробив. На фото показано, як актриса намагається розігріти, загорнути в ковдру і натиснувши нагрівальну колодку водою.

Фото знята на комплекті фільму "Арабеска". в 1965 р. Якщо ви пам'ятаєте, що наряди героїні Софії Лорен віддають перевагу в кіно, картина стає абсолютно саморобним. Є сережка і сяйво Ясмин Азір, і тут затишна і домашня Софія Лорен.



У комплекті також було взято наступні фото. Тут можна побачити чудовий Софія Лорен під час зйомок фільму. Операція Crossbowй Хоча це не в домашніх умовах, але фото дуже по-домашньому. Хоча ідеальний зачіска пропонує, що фото не було відразу після прокидання.



Час і вікові зміни все. Однак Софії Лорен, вони грали в руки. Ми можемо бачити неправильну красу в повітрі, але перед нами все ще красивій

3250Р. 3700Р.

Примітка цих красивих очей зачаровує. «Боти – це почуття себе, і вона відбивається в очах». Не фізичний феномен. І ви точно можете назвати його. красивій



«Симплічність – суть витонченості», – сказав Софій Лорен. Я завжди ставити цю правду в практику. Навіть в джинсовому комбінезоні і великий светр, його можна назвати елегантним без совісті.

р.

Софія Лорен – втілення краси і фемінності. Вона може бути натхненна щодня, переглядаючи фільми з нею або просто шукаючи в її домашніх фотографіях.

Варто згадати, що ми раніше надихнули домашні наряди Маріїна Монроя та оцінювали повсякденний гардероб Elizabeth Taylor. Ми вважаємо, що ви повинні виглядати. Який стиль вам подобається?

Фото попередній перегляд і GettyImages статті.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное