Особливості приготування страв для дітей

На другий день мій старший брат дав мені місію. Я мав сидіти з моїм нефритним днем і годувати його повним прийомом їжі. Я вирішив зробити свої власні брендовані котлети, і так як він прийшов до дегустації, тому для того, щоб випустити niece, щоб спробувати його створення не за годину і половину.

«Дуже, добре, Genek, потім покажіть мені, який вечерю може бути більш смачним і сердечним, ніж фаршировані м'ясні смаки? Я запитаю м'якоть, щоб приготувати його щось інше. Для чого відповідає кунжутна селя, «Нехай це морозиво... й

В цілому, у мене немає міцності, щоб вийти, і я вирішив відмовитися. В кінці ми погодилися з ним, що якщо він не схожий на котлети, ми відразу пішли на морозиво.

І відверто я вже пішов до магазину в повній впевненості, що я втратив цю боротьбу. Вдово я чую з кухні, «Місцева місія, капітан, дати мені додаткову!» . ?



Сьогодні видання. "Сайт" І він поділиться з вами рецептом соковитих котлет, які не зроблять круті носи навіть найнездатніші домашні критики.

Наземні м'ясні пиріжки Склад
  • 400г мелена яловичина
  • 400г свинячий фарш
  • 200 мл молока
  • 1,5 ст. борошна
  • 50г вершкове масло
  • 1 яйце
  • 1 цибулина
  • 4 ст. ложки
  • 1 ст.л. рослинної олії
  • сіль
  • чилі


Підготовка
  1. Перш за все залийте молоко в сотейник і додайте борошно до неї. Покладіть стейк на вогонь і відваріть суміш на 2 хвилини, постійно помішуючи. Коли суміш загустить злегка, видаліть каструлю з вогню і додайте вершкове масло до неї. Потім знову перемішайте.





  2. Потім переходимо на приготування м'яса. Очистити цибулю і нарізати їх на дрібні кубики. Потім злегка обсмажити його на вершковому маслі. Змішайте яловичу яловичину зі свининою в глибокій мисці, додавши до м'ясної суміші пасеровану цибулю, молочну і кремову масу і яйце.

    Не забудьте поперчити і посолити фарш за смаком.





  3. І тепер ми переїхали на стадію утворення котлетів. Трохи промочити руки холодною водою і сформувати невеликі кульки приблизно однакового розміру з фаршу фаршу. А потім опустіть отримані заготовки в паніровці.





  4. Наприкінці залишається тільки нагріти масло в сковороді і обсмажити заготовки з двох сторін до золотистої скоринки на середньому вогні. А потім покрийте сковороду кришкою і принесіть котлети до готовності, зменшуючи вогонь.





Зауважте: найкраща з усіх, ці м'ясні пиріжки поєднуються з ніжним пюре - не дитина відмовляється від такого смачного обіду.



Бон привіт!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное