Вибір кращих фільмів

Я не відходив час в карантині, але в той же час я поєдную приємне з корисним. Я сидю на дивані і дивитися кращі фільми про подорожі. відпочинокй Я сподіваюся, що ми можемо отримати в море цього року!

Сьогодні видання. "Сайт" Я покажу вам, які фільми дивитися перед вами Плануванняй Все, що треба бачити!



Кращі подорожі кіно: Неймовірне життя Walter Mitty Якщо ви шукаєте натхнення, щоб виконати ваші дивовижні бажання, обов'язково подивіться, як Mitty обробляються їх. Так, він просто ілюстраційний офіцер глянцевого журналу. Звичайний офісний працівник, який живе і з реальності.

Він знайшов свій шлях, як забарвити рутину днів, і найцікавіше, що всі негативності обставин навколо нього, він перетворюється на нову реальність. спадщина у своїх снях. Фільм наповнений свіжим повітрям і чудовими видами!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

«Хто каже, що великі мрії не можуть жити в маленькому серці? Навіть скромний і непристойний працівник іноді хоче зробити божевільний, але героїчні дії, вірити в свою силу і мужність. Режисер: Ben Stiller, Incredible Life of Walter Mitty, 2013, Walter Mitty є керівником фотолабораторії журналу Life. Він працює в підвалі і його особисте життя. Але все змінює втрачену раму для останнього випуску журналу. За його словами, митця готова до всіх відлетів до кінця світу до дій з ризиком до життя. Фільм відмінно показує життя більшості людей, які живуть у своїх головах, дайвінг у своїх думках і забути, що реальне життя і пригоди є крок від них. Насолоджуйтесь переглядом! #MovieSundays #MovieInspiredibleLifeNewWalteramitti

Пост поділений Тетяною Бергам (@bergamtatiana) 19 квітня 2020 в 1:00am PDT



"Біч." Starring Leonardo DiCaprio і Tilda Swinton, і це вже говорить багато!

Молодий американський приходить до Таїланду, щоб вийти з нього. У готелі він знайомиться з дивним чоловіком, який розповідає про секретний райський пляж і дає йому карту острова. Головний герой ділить історію з друзями, і вони вирішили шукати секретний острів разом.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Піекція? Підписатися на розсилку _________________________ #Машуп #хумор #машуп_коуб #observes #bradpitt #leonardodikaprio #movie #dikaprio #filmplay #Beach #leonardnodicaprio #film #film #film #film #film #peepping #badsamaritan

A post shared by Mashup Гумор (@mashup_coub) on Лютого 12, 2020 в 9:01am PST



"Сім років в Тибеті" Найголовніше про цей фільм є його глибиною значення. Фільм доторкається до сімейних цінностей, дружби, жахів війни, любові життя, зміни свідомості, віри. Що б епізод, це окрема проблема. І цей підхід до зйомки створює власну незвичайну, загадкову атмосферу.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Про реальних людей на основі реальних оповідань Я побачила фільм повністю випадково. Я ніколи не чув його перед. В цілому, на підставі назви, я думав, що вона була милою мелодрами про знання Зені серед ченців Тибетського. Але він був невірним. Фільм про багато. Це, ймовірно, його єдиний недолік. Це занадто великий, занадто великий, занадто великий, і це історія, тому я думаю, формат серії буде краще. Не можна ставити сім років такого насиченого життя за два години. Отже, фільм може здатися перевантаженим і хто може знайти його важко дивитися. Але є багато переваг в #seventybet. Головне, звичайно, є Бред ("Що в коробці?" ПЕТ. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Ну, на честь Ремус Лупіна всіх людства Давида Соваліса. Ця людина має дивний шарм... Також є хороший музичний супровід і чудовий візуальний діапазон. Це був 1997 кіно, так що це було все в природі. Пейзаж Природа Це все добре постріл. Але найголовніше про плівку є її глибина думки. Він розповідає про багато речей: сімейні цінності, дружба, жахи війни, любов життя, зміна свідомості, релігійність. Це не епізод, це окрема проблема. І цей підхід до зйомки створює власну незвичайну, загадкову атмосферу. Іноді я відчуваю, що я не переглядаю фільм, але читання книги. В кінці я можу сказати, що перед вами дуже затриманий фільм. Це не шедевр, але іноді ви повинні дивитися його. Принаймні розширити горизонти і отримати невелику дозу мотивації. Фільм дивиться людьми всіх вікових категорій, хоча занадто молодий не розбереться. Але в цілому я не готовий сказати, що я дав час перегляду фільму. , Коли він вже був: іноді ви повинні піти дуже довго, щоб знайти себе. ?? Огляд фільму: «Чи потрібна причина, щоб допомогти судити?» Показ фільму: 4 з 5. П.С. Директор фільму, надісланого Тибету, де дорога закрита іноземцями, група для зйомок. В результаті картина включала близько 20 хвилин ніг. Ця інформація була збережена в суворій таємниці. Це підхід до роботи!

A post shared by Movie Mania (@i_movie_vl) на 10 березня 2020 в 8:58pm PDT



Che Guevara: Мотоцикли Фільм засновано на туристичних нотах відомого революційного. Хоча національний герой Кубан, він був відіграний мексиканським актором Гаель Гарціа Бернал. Фільм спрямований на бразильські валетки.

За останні роки після подій фільму відбудеться Кубанська Революція, а світ назавжди запам’ятається не простого лікаря і революційного з Аргентини, Гуевари, але Че.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Че Guevara: The Motocyclist Diaries ??? 1952. Дві молоді чоловіки, Ернесто Гуевара та Альберто Гранадо, візьмали в Латинську Америку. На старому мотоциклі друзі випробують весь континент, з південного до півночі, перекреслилили Анди, зустрілися з поселеннями, втраченими на глибині Амазонки, побачили легендарний Мачу Пікчу: колиска і могила імперії Інка. Дві молоді та відкриті люди, два види світу. Уві сні гуманіст Ернесто і джоллі Шалопа Альберто – і обидва повернеться як інші з цієї поїздки. ?? Фільм був переглянутий як частина @cinema.revue кінобата, і це більше не шахти, ніж шахта. Я розумію плівку з головою, вона правдива, соковита, з душею і серцем. Дуже драматичні і серцеві моменти, як в с. леперів, співіснуючі з контемплятивними пейзажами античних міст Інка. Збалансоване видовище. Кожна рама – вітальний підручник з історії Латинської Америки у 1950-х роках. Це складний і стресовий час на континенті. За останні роки після подій фільму відбудеться Кубанська Революція, а світ назавжди запам’ятається не простого лікаря і революційного з Аргентини Гуевари, але Че. Фільм – це емоційна, яскрава пам’ять старого чоловіка про свою молодь, історія про те, як народилася його найкраща ідея, що змінив своє життя і життя людей навколо нього. Послухайте історію... Але я не захоплюся безпосередньо захопленням, скажеш, тепле, гладке видовище, близько до задоволення високого ступеня. ?? Фільм цікавий дивитися, якщо (1) ви розумієте історичний контекст, (2) ви є шанувальником Gael Garcia Bernal або молодий Che? Або 3) ви розумієте в кіно, більш ніж середній перегляд (привіт, це I ️️). ?? В інших словах, завдяки рекомендаціям, шахта слідувати за вказівкою «на коханні мальовничих доріг на основі реальних подій».

Повідомлення від MAYBE ANYA LAUGHING (@molosh_anna) 24 лютого 2020 в 6:47am PST



"Одно, променя, любов." Це, ймовірно, мій улюблений фільм. Він наповнений глибоким змістом, тонким гумором і приголомшливою грою основного персонажа. По дорозі ви зможете погуляти вулицями Італії, знайти Zen в одному індійському яшрамі і помилуватися красою острова Балі.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Поки не можна ходити в іноземні місця – ми пропонуємо вам ходити по них, дивитися фільми? Для початку ми підготували екскурсію на місця з фільму «Ет, Прей, любов» Героїн роману вирішує змінити життя і йде в подорож. У Італії вона живе в гастрономічному рай – в Римі Єлизавета оселилася в квартирі біля Піаза-дель-Подоло і парк Вілла Боргсе. She ate San Crispino морозиво (Via della Panetteria, 42) на Trevi Fountain. Робертс купив аспарагу на ринку продуктів харчування п'ять хвилин від Piazza Navona. В Індії? Єлизавета зцілює душу, вона летить до Делі, а потім живе в яшрамі Харі Мандір в провінції Патауді. Також в Pataudi Palace, Ram Mandir Temple та декількох селах. У Балі, Індонезія, вона знаходить гармонію і любов. Єлизавета оселилася в центральній частині острова Убуд, культурний центр Балі. У безпосередній близькості від вілли Ibu. Найромантичніше місце з фільму «Особливе, промене кохання» - пляж Патана біля крутого скелі слід шукати на півдні острова. Українська #travellamas_movie

A post shared by TOURS Дублікат (@travellamas) 5 травня 2020 в 11:11am PDT



"Під Тосканським сонцем" І знову чарівна Італія! Письменець Frances Mace відчуває депресію через відмову в роботі і розлучення від її чоловіка, який обдурив на неї. Після того, як багато псуазія її друга, вона вирішила розігнатися в Італії. Український Тускани повністю засвоюється, але місцеве спекотне сонце робить свою роботу і пробуджує прагнення героїні розпочати життя з нуля.

Несподівано, Франція купує стару нерухомість в Тоскані - з цим величезним занедбаним будиночком і починає нову сторінку свого роману!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Вчора я вирішив дивитися надихну плівку. Вибір впав "Під сонцем Тоскани". Спостереження, різання яблук і мислення про сюжет, це яскрава ілюстрація, як працює наш світ. Коли ми застрягаємо в рутину, походимо з наших снів і здається, що це буде рештою нашого життя, раптом є події, які розірвати все, перевернути його вниз, зробити зрозуміло, що старий не буде. Це, до речі, є жорстким методом для найважчих. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Ось фільм про це, якщо ви не будете рубати, якщо ви дотримуєтеся відчуттів, ви отримуєте те, що ви так пристрасно мріяли. І ви знаєте, після того, як все це думав, я попросив себе, "Чи ви бачите ці відчути?" У моїй голові за місяць і більше. Дуже страшно взяти перший крок до його реалізації, завжди знайти викли, інші роботи, щоб не перейти до нової мети. Сприяє думці і після того, як всі ці гриби в голові в пару годин я отримую повідомлення до директора. Після того, як наша бесіда була абсолютно різною. В результаті ви можете уявити, слово для слова описати плани того, що я мріяв і запропонувати приєднатися. І якщо ви не один, то не так страшно почати. Ну, віолончель Всесвіт або білий кролик, або встановити право?, Я готовий уважно послухати і дотримуйтесь відчуттів! #lena watch #sunshinemoscans #dreams повинен бути true #thank ви

Повідомлення, що надана Free Decorator (@lena_stafeeva) 23 вер. 2018 р. о 9:00pm PDT



"Вільд." Пішохідна подорож відчайдушної жінки (старший Ліз Зершпоон) загострить не тільки її, але і вашу душу. Я дуже рекомендую!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

7 книг про силу людського духу 1. Черил досягав точки за межі якого проміжок абіс. Вона дійсно потрібна хороша причина, щоб почати життя з нуля, зупинити самовизначення і спробувати врятувати себе. Рішення було спонтанно, і вона згорнена на 1,770-кілометрі. 2. "Спарк життя" Люди, що порушують у вогненну каструлю війни, як і раніше, мають неприємний іскр надії. Іскра життя, що дає людям силу посміхатися на порозі смерті. Іскра світла в піт... 3. "Казка Реального чоловіка" Ця книга – історія пілота Алексей Маресєва, яка була знята в битві з назами, отримала серйозні травми, пережили ампутацію обох ніг і, однак, вдалося знайти силу подолати наслідки операції і повернутися до служби. 4. Нидерланди зайняті нацами, кілька єврейських сімей приховуються в секретному притулку від Гестапо, намагаючись вижити. Саме звідти, що день після дня маленька дівчина Енн Френк поділиться своїм фантастичним другом, що відбувається навколо неї. 5. Сьомий рік у Тибеті є автобіографічний роман австрійського альпінізму, мандрівника та письменника Гайнріха Харра. Книга ґрунтується на спогадах про життя в Тибеті між світовою війною та наставою Комуністичної партії Народної Республіки Китай. 6. "35 кілограмів надії". Тринадцятирічна Грегорія любить ремесла більше, ніж що-небудь у світі, але він просто капелюхи школи, де його батьки приводять його щодня. При навчанні ліцею, де хлопці завжди роблять щось, він пише смішний і доторкнувшись листа, що запитує дозвіл на навчання там. 7. "Три чашки чаю" у Кілька днів, проведених відчайдушним любительським сходженням Грег Мортенсон в пакістанському селищі шокував його до того моменту, що він вирішив підняти гроші на всі витрати, щоб повернутися і побудувати школу для сільських дітей. У #lettervoed #familiarbooks #what to read #Petersburg #squarebook #wild #Erichmariyaremark #annafrank #annagawald #35kilonadad #dashka #divah #dival #divka #dival #divka #divka #divka #divka #divka #divka #divka #divka #divka #divka #divska #divska #h #h #h #h #h #h #ska #h #h #h #h #skah #h #h #h #hska #hska #hska #h #h #hska #hska #h #h #hska #h #h #h #h #h #hska #h #h #h #h #h #h #hska #h #h #h #h #h #h #hska #h #h #h #h #h #h #h #h #h #h #h #h #h #h #h #h #h #h #h #h #h #h #h #h #h

Повідомлення від Bookvoed Bookstore (@bookvoedofficial) 29.04.201 2020 в 7:35am PDT



"Кон-Тікі" Історія світу подорожі Тур Геєрдейл, який зробив епічну експедицію 1947 р. - переправа Тихого океану на рафтингу Kon-Tiki. Гігантські китлі, бореться з голодними акулами, громістором, сльозенням вітру, битвою за життя в середині руйнуючих елементів. Ми повинні показати велику міцність і тверду роботу, щоб цей день не буде останнім.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

30.04.2020 р. Невеликий вибір фільмів про людей, які не думають про життя без пригод і екстремальних. І якщо перші 2 фільми чітко вписуються характеризацію пригод, то останні будуть називатися так з протяжкою. Але я включив його з причини в цій колекції. Люди, які люблять екстремальні види спорту, для мене, є «від цього світу», як мандрівники, з певним розумом і характером. В цілому, подивіться, любителі жанру ?? 1. #контика (2012) Історія всесвітньо відомого мандрівника Thor Heyerdahl, який зробив епічну експедицію 1947 р. - переправа Тихого океану на Контрактовій рафті. Гігантський кит, бореться з голодними акулами, громістором, сльозенням вітру, битвою за життя в середині витоку елементів. Ми повинні показати велику міцність і тверду роботу, щоб цей день не буде останнім. Ця неймовірна подорож назавжди змінить людей, які венчурилися на ньому. Всі, або майже всі, знають, хто Thor Heyerdahl є. Але для тих, хто не знає, фільм відкриє велик хто він. Непристойний мандрівник, який поставив свою сім'ю на скелі своєї пристрасті для подорожі, розкриває секрет, де індіанці прийшли з Полінезія. Він перехрестить Тихий океан з величезним почуттям, витривалістю і без втрати духу пригод. На початку ХХ ст. народжується різновид Федора Конюхова. Примітно, що фільм був знятий норвезькою мовою, і ця країна якось не міцна в кіно. В цілому фільм був яскравим і динамічним. Ви можете і повинні дивитися дітей підліткового віку. 2. #Jungle (2017) Група друзів венчурна в непристойні джунглі Болівії в пошуках екзотичних переживань. Однак, коли керівництво зникне і друзі залишають самостійно з дикої природи, подорож, яка почалася як весела пригода, перетворюється в боротьбу за виживання. Фільм засновано на вірній історії Ізраїлю Йоссі Гінсберга та його книзі, що втратили в джунглі. Справжня казка про пригоди і виживання. І це дійсно виявилося, щоб бути серцебиттям. Ви переглядаєте першу третину фільму і ви думаєте, чому все це?

Повідомлення від Олени? (@gelitta) 30 квітня 2020 в 12:50pm PDT



"Ноч в Парижі" Він повинен жити в 1920-х роках, прибуває в Парижі з коханцем на відпочинок і знаходить себе в минулому. Зустріч з Hemingway, Picasso, Fitzgeralds, Gertrude Stein, він розуміє, що він належить до цього часу і хоче залишитися там назавжди.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Я вірю, що щира і вірна любов дає реприва від смерті (маленька в Парижі) #середній ніч в Парижі #goodfilm #wonderfulcinema #Paris #favouritecity #quarantinespoil

(@fakel__mechta) 22 квітня 2020 в 10:18am PDT



Євротур. Це один з кращих підлітків подорожі комедії. Проста ділянка, але досить ідеологічна. Друзі Скотті, як і його, вирішили знайти свою німецьку подругу по листуванню, але знайти дівчину з Берліна, герої влаштовують євротур.

Протягом всього часу дуже цікаво подивитися хлопці, як вони найсвіжіші і з нагоди подорожі по Європі.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

? Кіно: Євротур (16+)? Режисер: Джефф Шайфер, Алье Берг, Девід Мандель? Рік: 2004? Жанр: комедія? Країна: США, Чехія? Рейтинг пошуку фільмів: 7.6? Рейтинг TripAdvisor: 6.6? Скотт Томас є випускником місцевої школи, яка потребує допомоги в навчанні Німецьким, і це для цього він відповідає німецькому резиденту ім. Майка і починає дружній лист з ним. Крім того, Скотт абсолютно впевнений, що Майк є хлопецьом, і ділиться з ним його досвідом і проблемами, які виникають з ним і його подругою. Але в кінці Скотт дізнається, що Майк або Майк, чарівна блондинка, яка любить Скотт. І тепер він буде робити все, щоб побачити Майк, навіть зробити подорож в Європу. Чудовий представник його жанрової комедії. Рок на концерті, багато пиття на вечірках, багато вульгарних і сексуальних жартів, трохи приступного гумору) море гумору і гарного настрою я гадаю вам! Мій рахунок: 7.1 _______________________ #euroturf #eurotrip #eurotripmovie #comedy #youth #humor #laughter #good газобудування #США #czechrepublic #czech #hit_cinema

The post shared by Best Movies від Близько The World (@hit_cinema) on Квітень 4, 2020 в 9:51am PDT



"Роман свято" І, нарешті, класика жанру є старою (1953) і гарною плівкою з чарівною і неповторною Audrey Hepburn.

Під час європейського туру принцеса Енн, катування церемоніями та королівськими обов’язками, втечу з палацу. Випадково вона підібрала доповідачі, з яким вона проводить повну пригоду і романтики. ромй Фільм навчає, як іноді потрібно втекти від повсякденних турбот і приділити час тільки до себе. В цьому житті, що ваші мрії та бажання!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Я дивлюся, чому цей фільм пройшов мене (1953) Абсолютно незрівнянний Audrey Hepburn є ідеальним доповненням до жіночності, коктології та чарівності. Сніданок в Тіффані, Як побудувати мільйон і мій ярмарок леді прикрашають картини. Я вірю, що кожен захід відбувається в потрібний час. Принцеса Енн, під час Європейського туру, катування з церемоніями та королівськими обов’язками, втечу з палацу. Випадково вона підібрала доповідачі, з яким вона проводить день, сповнену пригод і романтики в Римі. Як іноді необхідно втекти з щоденних турбот і приділити день тільки самому собі? Такі божевільні дії іноді важливо пам'ятати, що ви в цьому житті, що ваші мрії і бажання. І щирість і чисті наміри можуть досить магічно змінити самогубні наміри інших. Любов і вдячність дивиться! ? #riskyvacation #odrihepburn #lifecakino #believing a диво

Пост поділився Вікторія?- Психологія Кінотеатр? (@vicfilmmagic) 20 лютого 2020 в 10:13am PST



Також я можу познайомитися з вибором мудрих езотеричних фільмів для перегляду в родинному колі. Допомагає розширити свідомість і спокійні нерви!



Як ви можете побачити, ми зібрали найкращі для вас. подорожі! На мій погляд, великий фільм в колі сім'ї і друзів і думки про відпочинок є найефективнішою протидії стресу і втоми. Якщо ви не можете залишити все і піти на пригоду.

Я щиро бажаю вам відвідати найкрасивіші куточки нашої планети і мати хороший відпочинок!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное