Чому загортають варення в пісочному тісті на маргарині

"Як ви робите cookie-файли?" моя сестра запитала мене в інший день. Ілона продовжується. Так я пішов на кухню, щоб подивитися на мій бабуся зошит. кішка "Обереження в ковдрі."

Я розповім мій сестра рецепт, і відразу почав готувати. "Дякую вам за ідею, сестра!" Я назвав її спину 40 хвилин пізніше. В той час як ласощі варення, я зробив собі чашку какао.



Як зробити піщані печиво сьогодні редакція "Сайт" Поділитися інструкціями підготовки смачний пісок печиво "Обереження в ковдрі." Це може бути будь-яким!

інгредієнти
  • 2 ст.л. борошна
  • 1 яйце
  • 0,5 ст. цукру
  • 75г маргарин
  • 170г сметана
  • 0,5 ч.л. соди
  • 1-2 ст.л. крохмаль
  • 200г варення
  • щіпка




Підготовка
  1. У зручному контейнері збити яйця з цукром, потім додати сметану і соди. Будь ласка, зауважте, що вам не потрібно чистити соду.



  2. Зм'якшити маргарин (за бажанням можна взяти вершкове масло) змішати з розсіяним борошном до утворення крихт, додати щіпку солі.



  3. Додайте сухі інгредієнти до яєчної суміші. Перемішайте і перемішайте тісто.



  4. Для начинки я збираю товсту сливу застібку-блискавку і смородину варення, але вибираєте з того, що у вас є. Єдине правило: якщо начинка рідка, потрібно додати крохмаль до неї так, щоб вона не розширилася.



  5. На посипаний борошном стіл тонко розгортаємо тісто (3-4 мм товстої). Наріжте його на квадрати з боком 3,5-4 сантиметрів і поставте начинку в центр кожного з них.



  6. Підігніть краю квадрата діагонально, тим самим утворюючи конверт. Затримайте його щільно, щоб він не відкривався. Сковорода і запікати печиво в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки за 25 хвилин.

  7. Це все. Лай в ковдру печиво Готовий. Бодибилдерши!





Сніданок - це чудовий варіант для швидкого закуски. Енергозберігати, які ми отримуємо від неї, будуть використовуватися протягом дня. Головне, щоб провести його мудро і не зловживати солодощі.

Ми пропонуємо Вам перевірити чудовий рецепт швейцарських пісочних печива. Діти можуть харчуватися щодня, але краще, звичайно, невеликими порціями!





Тепер ви знаєте, як кухарй Як я був дитиною. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.

В якості начинки можна використовувати горіхи і сухофрукти, сир, але найсмачніше варення бабусі. Будьте впевнені, що ви не пошкодуєте!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное