Чи варто їхати на море влітку, повною тривожністю?

Не вдалося уявити, що цей рік принесе нам стільки проблем. Плани і надії багатьох, які затінені суворою реальністю, і ніхто не знає, що стоїть попереду. І якщо хтось планував до 2020Навіть ця ідея була в jeopardy. Цікаво, що експерти думають про можливість та безпеку такого часу?



Відпочинок в морі 2020 «Справа дуже непередбачувана, тому зараз важко сказати що-небудь». Але з епідеміологічної точки зору я майже не сумніваю, що це буде можливо доїхати до моря в липні і серпні. Я дуже серйозний і план подорожувати багато в серпні, говорить доктор Комаровський.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Ви не можете ходити з дітьми, але з їжаками ви можете! Особливо коли мама прийшла до живоплоту. Самоізольовані в лісах. #yok #hedgehog_yok #walking в будь-яку погоду

Пост поділений Євгеном Комаровим (eok) (@uakomar) на 5 квітня 2020 в 10:57am PDT



У той же час педіатр відзначив, що крім медичних висновків слід враховувати думка посадових осіб. Після того, як ситуація залишається важкою, тоді сезон відпочинку може бути під атакою. Хоча влада не зможе заборонити подорожувати, але в складних умовах доведеться послухати рекомендації з вище.



Євген Олегович також зазначив, що вже за травневі свята він збирається піти на природу. Відпочинок. Плани дуже прості і зрозумілі - їхати на риболовлю поза містом.

«Особливості» Що ви хочете зробити мені, але я збираюся риболовлі. Не буде ні одного, просто мене і ставок. Я зловив караш. В іншому випадку я просто починаю йти божевільним, людина скаржаться на тривале самоізоляції.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Ми не маємо барбекю! Ексклюзивно караші! #eok #hedgehog_eok

(@uakomar) 1 травня 2020 в 9:55am PDT



До речі, д-р Комаровський нещодавно відповідав питання про те, що небезпека може лежати в очікуванні води. Євген Олегович запевнив, що вірус не поширюється через воду. Тому не варто боятися моря, океана або іншої води.



Якщо говорити про державні басейни, лікар впевнений, що навіть тут вода не може бути джерелом небезпеки. Однак забруднена може чекати, наприклад, на ручці в басейні або на ручках всіх видів дверей і шафок.

«Я думаю, що відкриті басейни досить безпечні. Але якщо ви повинні спочатку пройти десять дверей і поговорити з великою кількістю людей, а з поганою вентиляцією, то я не вітаю такого візиту в басейн, пояснив його точку зору Д. Комаровського.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Чи знаєте ви різницю між маскою та респіратором? Через маску відмінно відчувається запах квітучих ріжок. У респіраторі нічого не дивно.

(@uakomar) 13 квітня 2020 в 10:11am PDT



Тим не менш, слова відомого педіатра цілком оптимістично. Отже, надію, що найближчим часом ми зможемо впоратися з такою глобальною проблемою, щоб повернутися до нормального життя. Все, що залишається, щоб чекати...

Категории

Смотрите также

Новое и интересное