Що носити паризькі жінки в домашніх умовах?

Красивий домашній одяг - новий код сукні. Кожен залишився в домашніх умовах і зважився сумно, дивлячись на весняне пальто, яке цього року навряд чи буде носити. Хоча я думаю, що Французькі жінки різні.



Сьогодні ми не говоримо про ізоляції, але про одяг. Зокрема, домашній одяг французьких жінок. Редакція "Сайт" Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

Ми не хочемо хвилюватися, не будемо шукати відповіді. Французькі жінки, як і багато інших європейців, одягають той же одяг в домашніх умовах, як вони роблять на вулиці. Вони не мають такої речі, як одяг для дому. Вони не одягаються в домашніх умовах особливим чином. Звичайно, вони не стоять на плиті в шовках і одязі. Але в простому вуличному одязі - досить. Це головна відмінність наших звичок.



Де прийшов феномен «домашнього одягу»? Зароджена в Східній Європі. Тексти пісень, а це означає: І це тому, що вони зберігають свій одяг, тому вони змінили свій одяг. Крім того, вуличний одяг навряд чи можна назвати комфортним. О, безумовно, не худі футболки. Я думаю, що це любов до робів.



Робе - це варіабельний атрибут домашнього одягу Тяга до робів, таких як слов'янська довга, наші. Першими робами в Росії приніс Петро І. Він любив, коли все було дорого. У радянських часів роби почали зшити з простих тканин і вони перетворилися в обов'язковий атрибут господині. Тексти пісень, а це означає: І нічого дивного тут, річ дійсно практична і зручна.



Звісно, французькі жінки мають халат у своєму гардеробі. Не носити всі вихідні, але для туалету. Для них це дуже ніжний предмет одягу, шкірки для білизни. І добре бігти з спальні до ванної кімнати вранці. Він замінив практично будь-який домашній одяг.



Чи має бути гарний домашній одяг. Якось так сталося, що ми використовували для прогулянок в домашніх умовах або в старих речах, або в робах і сорочках. З одного боку, здається неестетним. Вам не потрібно шукати вдома. З іншого боку, це мій будинок. Хочу комфорт і затишок, тому буду носити те, що хочу.



Я думаю, що обидва ці види правильні. Якщо ви можете знайти середню землю. Я не говорю, що ми повинні прийняти з французьких жінок, звичаї додому так само, як і на вулиці. Однак підхід до краси домашнього одягу обов'язково варто переглянути. Що ви думаєте? Що носити в домашніх умовах?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное