Інструкція по боротьбі з бур'янами в дачній ділянці

Весна в країні красива. Всі запахи, виходить зеленим, цвіте. Птахи співають, і душа добре стає. Єдине занепокоєння садівника бур'янів. Лебідь, кропива, пшенигра виростають з великою швидкістю, тому буріння - завдання першоджерело значення.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Мобільна садова лавка!? Радість, виглядає дуже оригінально. Така лавка дуже зручна для переміщення з місця на місце, зміни розташування на сайті. В якості основи лавки для дачі можна взяти звичайний дизайн лавки, додати ручки і колесо з колісної стрілки до неї.

Пост поділений Дача, сад, поради (@dacha_sovet) 8 травня 2020 в 11:40pm PDT



Як позбутися від цього головного болю без використання хімії? Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

Перш за все визначимо основну загрозу дачника. Це не кропива, тому що він любить багату грунт і вже на ньому досягає величезних розмірів. Не лебідь, тому що він потребує сипучих чорних грунтів, інакше він не знайдеться вогнем протягом дня. Не навіть вино і черв'яки, з яких майстриня роблять різні корисні мазі і відвари.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Краснодарська область #naturecuban #weeds #domvviry #removedvrasnodar #relocation

Пост поділився сільським життям! (@village_life_krasnodar) 4 травня 2020 в 9:14am PDT



Основна проблема дачника – пшениця. Ця трава відтворює відразу з насінням і ріжучим коренем. Він досягає метра у висоту, і якщо його коріння пошкоджені, наприклад, лопаткою, він відразу відреагувати з появою пучка нових рослин. Але все ж можна перемогти такого напруженого ворога. Існує кілька способів.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Всі бур'янисті рослини мають неймовірну життєздатність і витривалість. І особливо з них виділяється сира пшениця. Латинська назва даної рослини, злоякісний бур'ян - Агропіронний дозатор в перекладі означає - вогонь полів, що висихають, для фермера і садівника, висихають пшеничні грани (Elitrigia repens) перетворюється в постійне нічне місце. Слово - пшенигра, походить від найдавнішого прото-слов'янського кореня - піро - хліб, жито і, дійсно, в певних умовах, здатний виправдати цю назву. Сушені коріння підходять для отримання борошна, з якого каша, желе, пиво випікають, хліб запікають. З свіжих кореневищ, салатів, гарнірів для м'яса, риби і овочевих страв готують, готують супи. Кава виготовляється з кореневищ. У народній медицині пшенички використовуються при кашлі, а також діуретичній, прибирає сечову кислоту з організму і рекомендується при подагі і ревматизмі. Медикаменти з кореневищ пшеничного черв'яка мають кровоочисне, оксамитове, відхаркувальні, потішно-легкі проносні властивості. Найголовіші показання до застосування пшеничногороду в народній медицині є анемія, цекети, печінка і жовчного міхура захворювання, запалення шлунка і кишечника, шкірні висипання і скарги, пов'язані з менструацією. Сік свіжого пшеничного листя використовується для лікування застуди, ГРВІ, бронхіту, жовчних каменів і уролітіазу, пневмонії. Оздоровлення ванночок з настійною травою пшеничного крему рекомендується при шкірних захворюваннях (червоний плоский лишайник і міхур дерматит), висипання, геморой і геморой, а при хронічному запорі рекомендується енема. Вирощування пшениці є хорошим засобом для захворювань з порушенням метаболізму солі, метаболічним артритом і остеохондрозом. Препарати пшеничного крему швидко вилікувати відвари, допомогти при ювенільних прищах і інших шкірних захворюваннях. Систематичний прийом рослини сприяє зниженню рівня холестерину в крові. Вважають, що силічна кислота, яка міститься в пшеничнихграх, сприяє прискоренню регенерації тканин, зміцненню стін капілярів, зниження запальних процесів. Детальніше: ok.ru/group/53086895013975/topic/151358825125975 #dust #натуральна медицина #orvi #pneumonia

Останнє повідомлення від Healing_powers_of_plants on Може 8, 2020 в 2:16am PDT



Кращий спосіб підходить для площі, де пшениця все одно Не встигнути вироститий Для цього потрібно використовувати не лопатку, але виделку, так як лопатка може залишити частинку кореневої системи в грунті. І це вже загрожує відповідь і зростання бур'янів на гігантській шкалі. Форки розгортають рослини, відтіняють коріння грунту і вигорають або вибирають з ділянки. Це складний, але ефективний метод.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Форкс - сільськогосподарські ручні інструменти, також називають - зброя селян. У лютому-березні 1920 р. виявилося, що в лютому-березні 1920 р. було ще так зване «передвиток» селян. Але не хвилюватися, я взяв на добре виховані види, щоб копати картоплю. З початку я спробував звичний спосіб, але грунт так вологий, що вона прилипає до лопатки. Так я вирішив змінити інструмент. А тепер, місія завершена, ви можете відпочивати! І для тих, хто все ще копають, тримають. #Rybinsk #vila #garden #potato #rest Дійсно #Summer Back #hurrah

(@oleg_leontyev) 17 серпня 2019 в 6:10am PDT



Використання культиватора є довгий шлях, але також досить надійним. Точка полягає в прогулянці культиватора на всю поверхню ділянки і натерти бур'яни. З решти коренів, звичайно, будуть рости нові рослини, але весняні і молоді. Тут вже потрібно зібрати вручну і позбутися від бур'янів протягом тривалого часу.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Робот Nocultivator

4 травня 2020 в 8:38am PDT



Селяни не люблять бобових культур, оскільки ці рослини мають Увійтий Після пожовтіння і розпушування (якщо ви практикуєте їх), насіння розсипу гороху, квасолею, кукурудзи або редисків. Вони заплутають коріння пшеничного грасу і відтіняють її.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Я пішов до води саду ) томати 1. Вибачте, що є більше!

A post shared by Olha (@olhagarden) Травень 8, 2020 в 7:03am PDT



Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Ви можете розмульчувати грунт з пшенигра в трьох різних варіантах. Звісно, ми розповімо про кожного з них.

Мульчування або затемнення. Швидкий, надійний спосіб позбутися від бур'янів, залишаючи його без сонячного світла. Просто використовуйте спеціальну. мульчування або чорній Вони знаходяться на поверхні землі, а бур'яни підуть.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Прийом заявок на плівку для мульчування грунту під полуницею, полуницею. Плівка тривала, висока якість стійкий до проколів і розривів, відмінно розтягує, працює з повним терміном 36 місяців. Зняти з ліжка повністю без опаду. Стійкий до механічної обробки. Замовлення по телефону 89892667299, 8918246888 #wesnaruspolymer #виробництво фільмів #стравоя плівка #обсмоктування #mulch #strawberry #mulch #strawberry #multi-year film #filmpolyethylene #spring

Повідомлення, що надана Spring (@vesna.upak) 2 травня 2020 в 11:50pm PDT



Мауре і сіна мульчуванняй Тут все зрозуміло з назви: змішайте гай з вугором і розсіювачем в правильному місці. Пшениця не зможе отримати через шар такого матеріалу і буде з'єднуватися. Єдиним недоліком є те, що особливо ніжні садові рослини також можуть постраждати.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

? БУЛЬЧ? Я розповість про мій досвід та спостереження. У перші роки садівництва мульчування здавалося мені непотрібна проблема? Що так важко про вилучення деяких бур’янів? Чи є багато бур'янів??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? У третій рік я дивився садівників і вирішив покривати грядки чорною спанбондою? Тут дійсно були проблеми: перший прямий протяг, акуратно закріпити ... для чогось?, а потім вирізати отвори для рослин. В цілому, був мій спанбонд не щільний, або були бур'яни, але вони захопили прямо під ним, піднімаючи його? І для того, щоб сплести, ви повинні якось дістатися. І тепер, нарешті, прийшов до натуральних матеріалів, я мульчував свої ліжка з соломкою? і моє щастя немає кінця: волога не випаровується в повітря, але залишається в корені рослин, продовжуючи їх годувати? також завдяки мульчуванню, переважаючи повітря в теплиці / теплиці, яка провокує захворювання? на верхній шар грунту не утворює суху скоринку, а грунт залишається пухким і повітрям? бур'яни виростають, АЛЕ переважно це великі рослини, які легко знімаються з пухких землі, по мульчувати, до речі, можна тільки відлякати від мульчі, стержнів. Цього року я буду мульчувати всі мої ліжка?. #mulcha #mulching #mulching #mulching of wooden #mulching of rose #mulching of bark #mulching tomats #dmitrov #tomatyvdmitrov

Пост спільного? Томата і перець? (@dmitrovskyi_tomat) 2 травня 2020 в 12:59am PDT



Маскулін трави мульчуванняй Є спосіб. 3 перевагиНе обов'язково поливати. Не потрібно витрачати час на буріння. родючість землі збільшить, як нижні шари трави будуть гнилі і всі елементи, корисні для грунту, будуть поширюватися через неї дощовою водою. Не помітили.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано @gal64_ra Future Roller zucchini, цікава назва, право? Не боїться холоду, куща, відмінного смаку, збирання. Насіння вирощують на #тулетній папері, кожен витягував і думав, що вони були висихання, але поспішали і висаджували скляні банки у відкритому грунті, мульчують траву з сирою, з'явився справжній лист. Для мене це досвід, як правило, посадка сухого насіння в отворах і мульчуванні #п'ятдесят. #success #success #success2016 #may#surprise #азиатски масаж#мечтаещи#еякулация

Повідомлення від uogorod.ru - сайт спільноти (@uogorod) 9 травня 2016 в 9:30 вечора PDT



Різні способи підходять для різних типів грунту і клімату. Крім того, у кожного є свої можливості та думки про управління бур’янами. Деякі люди не турбують і просто використовують хімію. Редакція "Сайт" Я радий допомогти вам з деякими порадами. Ми сподіваємося, що ви зберете щедрий урожай без праці, посміхаючи на обличчі і гарного настрою.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное