Вибір детективної серії від вимогливого критика

Під час карантину кожен запитує: що ще хотілося б побачити? З самого першого дня сидіння в домашніх умовах я знав, що я збираюся перевізити мій улюблений кіно шедеври. На додаток до фантастики і фантазії я пам'ятав свій улюблений жанр - детектив.

Улюблені шедеври кінотеатру За минулу пару років з’явилася багато цікавих речей. Я поставив список десятих. Кращі детективні серіїй



Sherlock Переглянути цю посаду в Instagram

Новий Sherlock S4 промо-карта! Хлопець! #МартинFreeman #MarkGatiss

Останнє повідомлення від Sherlockology (@sherlockology) 21 груд. 2016 в 11:52pm PST



Давайте мені почати з найпопулярніших детективів. Багато людей знають, що це Sherlock Holmes. Серія працює сьогодні в Лондоні. Holmes був трохи молодший, ніж Conan Doyle. Крім того, тепер він використовує сучасні технології, але його головна особливість, як раніше, є дедуктивним методом.

У ролі блискучого детектива – незрівнянний Benedict Cumberbatch. Він зміг розкрити ідентичність Шерлок Холмса. У ролях д-р Ватсон пішов до Мартіна Фрімана. Цей серіал можна назвати світовим хітом.

Реальний детектив Перегляд цього повідомлення в Instagram

Сенсорна темрява і темрява доторкається вас назад. Double Tap до LIKE офіційне повідомлення про вірне детектив. #rueDeective #HBO #woodyharrelson #mcconaughey #drama #crime

Останнє повідомлення від True Detective (@truedetective) на Грудня 5, 2013 в 3:58pm PST



Добре, назва говорить сама за себе. Всі три сезони діляться спільною ідеєю, але з різними героями. Про партнери, які розслідують загадкові вбивства. Серіал надіслав темним і загадковим, але досить реалістичним

Аудиторія, як мені, запам'ятовує перший сезон. Зірвав Дерево Харрельсон і Метью Макконагей. Дія розвивається в три рази паралельно. Про найбільш важливі етапи життя персонажів. Два офіцери поліції шукають жорстокого обрядового вбивця. Триває історія.

Модифікований вуглецевий Перегляд цього повідомлення в Instagram

"Вуглецевий" [2018 – в корпусі] У цитто пирога ди текнологія, ма povera di umanità, Takeshi Kovacs dopo 250 anni viene risvegliato dall'ibernazione. I am not a Georgian citizen Я не є громадянином Грузії I am not a Georgian citizen მე არ ვარ საქართველოს მოქალაქე I am not a Georgian citizen I am not a Georgian citizen I am not a Georgian citizen Я не являюсь гражданином Грузии I am not a Georgian citizen Le serie ambienta nel futuro mi piacciono sempre, quindi sono un po' di parte. Сара на le città o за le tecnologie che vengono immaginate. #netfli #alteredcarbon #futuro #fantascienza #spazio #triller

A post shared by @_tempo_perso__ Може 11, 2020 в 2:52am PDT



Уявіть собі пробудження в майбутньому. Попередньо пара століть. У світі змінилися, люди також стають різними. Тепер свідомість може бути записана і підключена до нового тіла. У зв'язку з цим, хтось може жити назавжди, і хтось в дешевій оболонці.

Головний герой фільму – Детективний Takeshi Kovacs Він застрахований з минулого, щоб вирішити вбивця одного з сучасних багатих. Серія – вибухобезпечна суміш детективів та кіберпанку. Любителі Фантазія також сподобається.

13 Причини Чому переглянути це повідомлення в Instagram

У вас є ручка низьких, якщо ви wanna chase the highs.

Повідомлення від 13 Причини Чому (@13reasonswhy) 29 червня 2018 в 4:04pm PDT



Дівчинка не знаходить розуміння від своїх однолітків і вирішує нести самогубство. Причини, що вона записується на стрічках. З причин її друг clay jensen знаходить себе. Він бере стрічки надії, щоб дізнатися, що його несправність.

В першу чергу це може здатися як регулярна серія для підлітків. Історія розкриває типові проблеми старших студентів. Але рухома ділянка картини змушує нас думати про те, що турбує наші діти.

Доктор Хаус Перегляд цього повідомлення в Instagram

Будинок мд був великим шоу. але якщо будинок був коли-небудь мій лікар, ймовірно, вбити себе. Він був притулок, і пройти через медичну дилему прямо зараз робить мене оціночним способом так багато. мій дад лікар - NICEST людина. не кажучи вже про дійсно смарт. будинок смарт. Він не врятував життя моїх танців. ідо аркоїстичної дупи. #будинки

Повідомлення від Gregory House, MD (@housemd___) 29.06.2014 в 2:51pm PDT



Це історія видатного лікаря Григорія Хаус. З командою він розуміє складні діагнози. Картина дуже популярна у всьому світі.

Alienist Переглянути цю посаду в Instagram

Члени до #Алієністський литий і екіпаж і @thedanielbruhl на своїх номінаціях #ЗолотийГлоб.

A post shared by Ангел Darkness (@thealienisttnt) на Грудня 6, 2018 в 9:58am PST



19-го століття Нью-Йорк: Dark Slums, Poverty і Poverty Murders, де діти стають жертвами силових детективів, щоб шукати вілли.

Stranger Переглянути цю посаду в Instagram

#Kingdom # ! У всьому світі реліз @netfli #25Січень2019

A post shared by Doona Bae (@doonabae) на Грудня 2, 2018 в 4:58pm PST



злочинний детектив з Південної Кореї. Це історія про дивний прокурор, який втратив свої емоції. Як і дитина, він підірвав лоботомію і виросла нещастя. Завдяки своїй хворобі він став справжнім пром.

Fargo Переглянути цю посаду в Instagram

Це час для Лестера, щоб бути людиною. Мартін Freeman зірки в #Fargo.

Останнє повідомлення від Fargo (@fargo) на Квітень 9, 2014 в 1:03pm PDT



Є ряд вбивств у провінційному містечку. Непросто вирішити випадок: це робота для професіонала. Крім того, будучи детективом, картина переплетена чорним гумором. На відміну від хрусткості і залізності, серія сприймається дуже яскраво.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

#thewire #hbo #stringerbell #mcnulty #kimagreggs #сезон1

Пост поділений Дріт (@thewirehbo) 2 квітня 2013 в 5:52am PDT



За допомогою спецтехніки досліджено складні випадки. Дуже реалістична картина.

Американська криміна історія Перегляд цього повідомлення в Instagram

Шашлик, гвоздика, стежка. Редукція Мурдера. @entertainmentweekly

Останнє повідомлення від American Crime Story FX (@americancrimestoryf) на 21 січня 2016 в 10:58am PST



Всі історії базуються на реальних подіях. Не втратив. Виявилося ще один детектив з цікавим сюжетом.

Кожен з цих серій має цікавий сюжет. Виберіть картину для вашого смаку і насолоджуватися переглядом. Залишайтеся вдома і не забудьте захотіти себе. Не буде складно виявити. Доброго дня!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное