Де побудувати запаси малинового варення

На другий день я влаштував камеру зберігання в домашніх умовах і знайшов 2 банки. малиновий варення з минулого року. А потім взяв морозильну камеру, яка також містить невелику поставку малини. Це коли я пам'ятав про смачний торт з замороженою малиною, що мій бабуся колись зіпсував мене не в сезоні цієї ягоди.

«Равеса, навіть з надлишком, і вихідні незабаром!» - Я думав і вирішив, щоб будь ласка вдома з цією ніжною делікацією. Крім того, рецепт не ускладнений, не мусить, як кажуть вони.



Заморожені малинові пиріжки Сьогодні Edition "Сайт" Він розповість, як приготувати. Малина задоволення пирігй Для тих, хто любить багато речей!

інгредієнти
  • 200г борошна
  • 5 яєць
  • 200г вершкове масло
  • 250г цукру
  • 3 ст.л. гарячої води
  • 150 г цукрового порошку
  • 15г розпушувач
  • 550–850 г малини (ям, заморожені або свіжі)
  • 2 пакети ванільного цукру
  • щіпка




Підготовка
  1. Вимити яйця і відокремити білки від жовтків на дві різні ємності. У зручному контейнері збити білки з 50 грам цукру і щіпкою солі на стабільну піну.



  2. У глибокій мисці збити 5 жовтків з рештою цукром (200 грам), в пачці ванільного цукру і 3 ст.л. гарячої води. Далі ретельно з'єднайте білки і жовтки маси.



  3. Залийте в білково-жовту масу борошна і розпушувача. Змішайте тісто. Готове тісто заливають в хлібопекарську форму (У мене діаметр 26 сантиметрів), змащують невеликим шматочком вершкового масла або маргарину. Випікають бісквіти в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки за півгодини.





  4. Візьміть готовий бісквіт з духовки, дайте його охолонути, а потім відрізати його кришку і акуратно вирізати середину. Ви повинні мати щось схоже на бісквітну чашку. Все, що відокремився від основної частини бісквіту, слід розбити в блендері в кришку.



  5. Щоб приготувати начинку, збийте розм'якшене масло з пачкою ванільного цукру і цукровою пудрою. Як ягоди можна взяти свіжою малиною або полуницею, замороженими ягодами або варенням. Я перемішував кілька заморожених ягід з варенням в чаші. Далі потрібно змішати малину з бісквітною крихтою і збитою олією.





  6. Залийте бісквітну чашку. малинай При бажанні можна прикрасити торт з цукровою пудрою або кокосовими стружками. Бон привіт!





До сезону малини не так скоро, але суниця вже на шляху. Я пропоную вам ознайомитися з чудовим рецептом для торта з полуницею. Це особливий десерт з ніжним запеченим смаком і пісочним тістом. Ця комбінація разом з полуницею не залишить байдужим нікого!



Уявіть чашку бісквіту, наповненого малиновим або полуничним наповнювачем. Торт з замороженою малиною це саме: смачний, ніжний, з великою кількістю ягід посередині. Це холодний, як справжній вершковий торт, теплий. сік-мейкЦе реальне задоволення.

Будьте впевнені, що ваш будинок буде цінувати цей рецепт!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное