The Sleepy Королівство італійців і які ви можете дізнатися від Them

Якщо ви приїжджаєте в іншу країну, ви часто здивуєтесь деякими цікавими місцевими домовленостями. По-перше, це, звичайно, їжі, але барвисте життя також не відставає. У цій статті ми розповімо про італійські правила сну і як вони здивують вас. В кінці статті ми розглянемо Яка сторона краще спати?й



Редакція "Сайт" Я неодноразово писав про спальні звички в певній країні: десь у нас є чимось вчитися, а в деяких випадках наша організація відпочинку краще. Як ви знаєте, все відомо в порівнянні! Давайте подивимося, що італійці мають.



Яка сторона краще спати, і тут одна відкриває. особливості - ми більше хребта. Це не науковий факт, тільки особисте спостереження. В іншому випадку, чому б ми захопили ковдру, поки італійці просто кладуть лист під ним? Чи не вона загубилася на всіх? В цілому це може здатися незручним для нашої людини.



Звичайно, не думайте, що італійці висипають вниз або сплести кокон. Це просто люди, які люблять нас, вони просто використовують його особливим чином. постільна білизнай Важко взяти подушки: всі прямокутні. Велика, м'яка, знайома квадратна подушка не можна знайти з вогнем протягом дня. Про нас Якщо ви в Італії тривалий час, вам доведеться звикати до неї.



Що ще потрібно звикати? Наприклад, до того, що лист під ковдрою (і сам ковдру) часто заповнюється безпосередньо під матрацом, таким чином утворюється зручна норка. Італійці піднімаються в цю кишеню і сну. Я спробував, що теж. Але якщо я отримую гарячу і я терміново хочу, щоб приклеїти ноги - це не вийде. Це трохи простіше.

- відео @

Що робити італійці? По-перше, вони не турбують про своїх ковдр і не роблять ліжко ковдрою. Чому якщо ковдра вже красива? По-друге, кілька людей заліза. білизнай Ми в редакційному офісі, а також італійці, також розглянемо цей безконтактний і готує матеріал на цій темі. Обов'язково оновити стрічку.



Існує популярна думка, що краще спати на спині, прямо: розтягувати ноги, скласти ручки на грудях. Однак найбільш поширене положення під час сну знаходиться на боці. Що краще? Право чи ліва? Багато досліджень. Як виходить, ліва сторона краще. Немовля міфологіяВін робить роботу сердечником. Немає проблеми.



Чому зліва? По-перше, краще для кишечника, їжа проходить без затримки. По-друге, лімфатична система працює краще. По-третє, шлунок знаходиться в більш комфортному положенні. Відзначається, що якщо вона турбує печію, вона має сенс перетворитися на ліворучй Це може зменшити ефект рефлюксу. Нижче наведено посилання на нашу статтю, яка більш детальна.



Однак, як кажуть, тіло не замовляється. Важко контролювати свій сон. постільТак ми намагаємось комфортно. Щоб зберегти його тихим, м'яким і теплим. У цьому відношенні всі люди однакові: що в Італії, що ми маємо. Чим більше не завадить вам сон, тим більш веселим ви відчуваєте протягом дня!



Яка сторона краще спати?Ми рекомендуємо нашій спеціальній статті про здоровий сон як бонус. Обов'язково писати в коментарях про ваші враження про звички в інших країнах. Кожен зацікавить читання!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное