Чому змащувати лаваші листя з старими бананами

Лаваш - тільки для солоних закусок? Не на всіх, ніжників. Приготування.Лава з начинкою бананів і сухофруктів - виходить дуже смачно і без засмаги з тісто. Цей рецепт є справжньою для активної жінки з великою кількістю обов'язків.

Сьогодні видання. "Сайт" Я приготував для вас, шановний читач, інструкції з виготовлення солодощів. лацінай Я кладаю торт на столі, дозвольте гостям думати, що хороша господиня я!



Лаваш пиріг з начинкою Інгредієнти
  • 1,5 листків лаваші
  • 200 г сиру
  • 450мл сметана
  • 3 яйця
  • 3 ст. цукру
  • 0,5 ч.л. ванільного цукру
  • 2 банани
  • 1 ст.л. рослинної олії
  • 40г родзинки
  • 30г сушені журавлини
  • 40-50г дат


р.

Підготовка
  1. Щоб приготувати начинку в зручному контейнері, змішайте 400 мілілітрів сметани і всі сири. Добре перемішати і потім додати цукор. Стирати знову.



  2. З блендером або з банановим шліфуванням виделкою. Для цієї начинки краще підходять перерізні банани. Додайте банани в сирну суміш.



  3. Залийте окропу сушені фрукти 3 хвилини, а потім промийте їх під проточною холодною водою. Додайте сушені фрукти в сир банана. Додайте 1 збиту яйце і перемішайте знову. Це, начинка готова!



  4. Тепер перейдемо до максимально приємного – підготовка тесту. Ми просто беремо готовий прямокутний лист лаваша і нарізаємо його навпіл. І для більшого пиріжу, відрізати половину іншого лавашного листа. Міс кожну половину лаваші з начинкою. Нехай лист з начинкою замочити 2-3 хвилини і розкачати його рулеткою. До цього до кожної половини лаваша. Ви повинні закінчити 3 рулони.





  5. Щоб приготувати заливку в глибокій мисці збити 50 мілілітрів сметани з яйцями 2 і ванільним цукром.



  6. Візьміть форму для випікання, покрийте його пергаментним папером, а потім змащуйте його рослинним або вершковим маслом. Покладіть всі три рулони на пергамент і залийте їх зверху. Випікайте торт в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки протягом півгодини до готовності.





  7. Це все, sweetie. фаршировані готовий. Бодибилдерши!





Поради редакційної колегії А для тих, хто використовується для задоволення солоних тістечок, я раджу ознайомитися з рецептом лавашного пирога з сиром і кабачками, які чудово навіть для тих, хто вариться вперше. Неможливим є розбити!



Цей лавашний пиріг з начинкою допоможе розморозити стебла беладоннаІ сметанний сир. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. До речі, згідно з цим рецептом, навіть чоловік може легко зробити такі солодкі тістечка.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное