Східні правила Етикету та чому ви повинні знати

Коли я думаю про подорожі в Близький Схід, я відразу уявляю барвисті базари, ароматні спеції і посміхаючи обличчя. Але є цікаві риси східної культури. Як і правила етикету.



До поїздки в країни Сходу, це буде гарна ідея для вивчення цього питання і ознайомлення з правилами хороших манер. І навіть якщо ви не збираєтеся подорожувати, ви можете просто відштовхувати культурні межі. Редакція "Сайт" Розповідає нас фундаментальну різницю між нашими та східними правилами етикету.

У статті ми будемо говорити про особливості східної культури, зокрема про те, як поспілкуватися східними друзями. Я хотів би розповісти історію. Доведеться ще раз, як важливо знати правила, коли ви йдете в іншу країну.



Я сказав вам раніше, що я мав шанс дізнатися більше про східний етикет. Я зумів жити в Туреччині протягом декількох місяців. Одного разу сім'я я жив у вирішив піти на схід від Туреччини, щоб побачити мій дід. Він був досить старий і, як він вийшов, дуже важливо. Він був віднесений як «ха», що означає багато в Туреччині.

Згідно з місцевими звичаями, кожен повинен поцікавити руку діда. Але якось я не здогадав, і ніхто не попередив мене про це. Здавалося мені, що так як я іноземець, не варто дотримуватися митних відносин. Моя діда прийшла до мене і поширила свою руку. Не думаю, я побачила її і продовжив розмову з другом.

На хвилині, кожен мовчався. Я зробив щось неправильно. Добро, що мій батько з сім’ї «догнав» не плутався. Він сміхався і сказав, що я був іноземцем, кажучи, що я не знаю митниці. Здавалося б, розгладити незручність, але дідусь ніколи не сказали мені, що вечір.



Тому я вірю, що правила етикету важливі і повинні бути поважними. Навіть якщо ви є іноземцем, це не є підставою для того, щоб відірвати когось з вашим ігноруванням. Ми плавно підходимо до того, що правила слід враховувати при відвідуванні східних країн.



У країнах Близького Сходу дуже серйозно ставляться до дотримання традицій. І зовнішній вигляд не займає останнього місця. Звісно, іноземці не потрібно носити національний одяг. Але правила смертності ще варто. Східні люди воліють скромні наряди. Те ж саме затребуване інших.

Добре, якщо зовнішній вигляд максимально скромний. Чоловіки радять носити довгі брюки і сорочку. Сорочка і шорти можна сприймати як образ. Жінки повинні одягатися в довгий спідниця і блузи. Важливо переконатися, що ваші руки і плечі покриваються. Це зовнішній вигляд, прийнятний для мешканців Сходу.

Р

У багатьох країнах Сходу, особливо туристичні напрямки, такі як Туреччина, вже давно звикли до європейських вітань. Тим не менш, не скажеш привіт всім, вони не приймаються. Заборонено зашувати руки жінками. У деяких випадках, під час знайомств або зустрічі, вони перетворюють щік для поцілунок і пропонують хуги.

Така ініціатива не повинна бути прийнята, тому що не можна вгадати, чи підходить ситуація. Але ви можете слідувати прикладу місцевих жителів, щоб ви навчилися швидше.



Резиденти Сходу мають особливу повагу релігії і святих місць. Тому важливо дотримуватися всіх правил при відвідуванні мечеті. При надходженні мечеті жінки повинні покривати голову. Чоловіки не рекомендують відвідувати деякі місця без заголовка.

Введіть храм, потрібно зняти взуття. І головне – поважно поважати, не розбити тишу і не привернути увагу до себе. Інші народні традиції повинні бути поважними.



Ще однією важливою особливістю жителів Сходу є надзвичайна гостинність. Вони щедрі і доброзичливі. Якщо ви запрошуєте відвідати, ви зможете повністю зрозуміти, що таке судове рішення. Якщо ви їдете на запрошення, не забудьте подбати про гостей. Наша культура точно однакова. Введіть будинок з порожніми руками не прийнятний.

Існує ще одна особливість для запам'ятовування. Не помилуй предмети інтер'єру в будинку. Справа в тому, що власники будуть вважати себе зобов'язаними для того, щоб вам сподобалося. Це буде незручно.



Відчуйте свої почуття, але не приймається. Виява почуттів для мешканців Сходу – це щось інтимне і що повинно залишатися між подружжям. Гуги і поцілунки в публіці можуть лікувати судові погляди.

р.

Східна культура, звичайно, не закінчується там. Але найголовніше, тепер ви знаєте. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Які цікаві традиції інших країн ви знаєте?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное