Прикраса двору з рослинними клумбами

Нарешті тепло - це час для поїздки в дачу. Крім картоплі і розсади багато займаються поліпшенням ділянки. У цій статті я даю вам кілька креативних ідей. Ми будемо говорити про це. Як прикрасити двір рослинними клумбамий



Перше, що приходить до думки, щоб висадити квіти. Хороша ідея, але вони швидко подаються. Не існує переваг, крім краси. Також можна прикрасити дворик декоративними кущами, але буде виглядати нудно. Я рекомендую зробити кінний рух і посадити клумби з овочами. По-перше, овочі завжди корисні. По-друге, з правим підходом, буде виглядати дорого і дуже оригінально. Як це?

Прикрашаємо двір рослинними клумбами Звісно, в країні повинні бути квіти. Я маю на увазі, місце в країні повинна бути використана мудро. Дехто зробити клумби, а решта вільного простору рослинних овочів. З цим підходом ваш двір буде виглядати дуже яскравим і свіжим.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Вечори, веганці всюди! Перемішайте помідори і салати і викладіть на #гарден. Вечірній дощ, вдень сонця і тепла погода прямо через вихідні все означає, що це час посадки... #gogreen #foliagefriday #flauntyourleaves #growyourveggies #growyourown #diblegarden #планти #планшети #планшетизмейканальний #gardenlife #vegetables #vegetablegarden #plantstagram #ctgrown #howdoesyourgardengrow #localgrown

15 травня 2020 в 4:14am PDT



Додати зелену до вашого овочевого саду. Помідори і салат чудово виглядають разом. Все, що вам потрібно, є гарною погодою і регулярним поливом рослин. В кінці сезону ви будете мати невеликий урожай.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Так ми не повинні деяких томатних кліток? працює з хаосом як трохи теми, але буде багато їжі. Дуже збуджена в бобах, що ви не можете побачити ще. Лоти перців. Я бачив багато копчених перцевих Джеркі в нашому майбутньому... #urbangarden #backyard #vegetablegarden #hardscape #backyarddesign #landscapedesign #garden #woodworker #instagarden #allotment #на відкритому повітріliving #urbangardening #raisedbedgarden

Пост поділений ґрунтовкою fam (@cagedprimate) 15 травня 2020 в 4:09am PDT



Також можна покласти помідори в спеціальні контейнери. Додайте перець, цибулю або квасолю до них. Всі кращі речі в саду. Це так чудово.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

¶ Непристойний невеликий сад. Друзі, як працює станція?

10 травня 2020 в 8:03 вечора PDT



Також не забудьте про капусту. Його красиві зелені листя прикрасить будь-яку площу. Як це?

Перегляд цього повідомлення в Instagram

¶ Оригінальні ліжка для овочів і зелені. Натисніть через фото?

Повідомлення від Dacha Garden Garden Garden Garden Garden Garden: ідеї, рішення (@ideiipodelkidliadachi) 2 травня 2020 в 8:10pm PDT



Оригінальна ідея для економії простору. Листя салату, базиліка та іншої корисної зелені.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

й ¶ Корисні поради для садівників і садівників?

Пост поділений Dacha Garden Garden Garden Garden Garden Garden Garden: ідеї, рішення (@ideiipodelkidliadachi) 15 квітня 2020 в 7:41pm PDT



Тут виглядає прикраса. Вид каскадної зелені. Незвичайний і красивий.

Овочеві клумби Перегляд цього повідомлення в Instagram

До сих пір я висадив горох, помідори, полуницю і не еустентний спагетті зі сквошу в спині і філоси і мертві малинові стебла, які нічого не переднього? Поради дуже ласкаво просимо!

Повідомлення від @leytonrenovation 15 травня 2020 в 3:56am PDT



Перегляд цього повідомлення в Instagram

の の の の の й # й й й # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #азиатски масаж#мечтаещи#мечтаещи

Повідомлення від Tomonari Nibe (@tomonari_nibe) 15 травня 2020 в 3:57am PDT



Овочі і зелень також можна висаджувати біля паркану. Але не забудьте про сонце і переконайтеся, що рослини вистачить денного світла.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Die letzten Radieschen werden geerntet, вмирає Neuen treiben aus. Die Möhren stehen gut, Mangold und Rettich wachsen wie дика. Л'юфт, юрд іх саген. Da bei uns nachts вмирає Temperatur noch bis 2Grad runter geht und mein Garten am Fuße eines Nordhanges liegt, warte ich noch wärmere Nachtvarin ab bis ich empfindliche Gewächse aussetze. #гарден #гарден #сірий #сірий #сірий #сірий #сірий #сірий #сірий #сірий #сірий #сірий #сірий #сірий #сірий #сірий #сірий #сірий #сірий #сірий #сірий #сірий #сірий #сірий #сірий #сірий #сірий #сірий #сірий #сірий #східний #сірий #сірден

15 травня 2020 в 3:48am PDT



Я також рекомендую петрушки з зеленню. Також можна додати кріп. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. З комфортом можна зняти напругу та еуке. Тому багато зеленого корисно і добре.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Полуниця! Я люблю? речі, які ростуть без допомоги. Все, що я можу захистити їх від шоколадного м'яти трохи?.... #gardenlife #kitchengarden #homegarden #raisedbed #urbangardening #homegarden #instagarden #garden #garden #garden #garden #raisedbeds #vegetablegarden #fusionbangarden #strawberry

15 травня 2020 в 3:45am PDT



Крім овочів, спробуйте висадити полуницю. Я впевнений, що це буде дуже красивим. Головне не забувати дивитися дітей і гостей на дачі, так як свіжа полуниця з саду завжди найсмачніші.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

й ¶ Що можна зробити з бетонних блоків на дачі. Приймати замітку.

Пост поділений Dacha Garden Garden Garden Garden Garden Garden: ідеї, рішення (@ideiipodelkidliadachi) на 12 квітня 2020 в 7:42pm PDT



Ще однією відмінною ідеєю є використання бетонних блоків. У кожному з блоків можна висаджувати один тип рослинного. Дуже добре виглядає гонна.

Нехай ваша уява бігти дикою і ви побачите, скільки ви можете подумати. Виберіть ваші улюблені овочі та рослинні ліжка на сайті. Прикрашаємо двір рослинними клумбами Хороший спосіб поєднувати краси з корисним. Які ідеї у вас є?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное