Чому не варто використовувати капсули в пральній машині

Капсула для прання, звичайно, зручно. Покиньте його в барабані, запакуйте його нижню білизну, перевернув її на - і безкоштовно. Ми спробували його, теж, але після двох вимів, моя дружина сказала, що вона не була правою для неї. За її словами, миття Вона більш задоволена цими капсулами, і вона не буде навіть рекомендувати їх всім. Так я можу перенести їх назад. Де я приніс його з.



Як виходить, це не просто моя дружина, яка має питання про капсули. Я зацікавився відгуками про читання і знайшов цікаві нюанси. Редакція "Сайт" Він розповість про те, що. Ось що хлопець, який промив себе з капсулами писав.



Миття гелем в пральній машині "Всі є великим і здається продуманим." Капсула містить все, що потрібно для якісного прання: гель, кондиціонер, водорозчинна плівка. Ви просто повинні зібрати його разом з пральнею і починати миття. Цікаве спостереження. Спочатку одяг просто занурився в воду, потім був вибух піни.



Здається, що водорозчинна плівка не відразу розсіюється, і миючий засіб було так багато, щоб два змити не було достатньо. Коли ви відкриєте машину, запах буквально збиває вас. Дуже багато. Не можна позбутися від неї, це настільки сильний і неприпустимо, що ви починаєте нервувати.



Я можу сказати, що я можу сказати. Ще один неоднорідний момент. З якоїсь причини капсула не повністю розчинилася. Залишилося в рушнику, де залишилася марка, якби гель не змивався. Наступного разу було прийнято рішення забрати барабан повністю. Може бути більше прання.



Не допомагає. Точно такий же результат. Знову ж, приголомшливий концентрований запах на абсолютно все, що було мити. Починається боляче голову і здається, що шкіра свербіж. "Це дійсно найчистіший хлопець!" Я ніколи не забуджу цю гірську свіжість.

2916524

Коли моя дружина почала прасувати футболки, вона постійно сказала, що вони не змивалися. Я думаю, що вони липкі. Здається, що тканина змінила свою структуру. Може бути, я не відчуваю, що вона на моєму тілі? Чи реальна алергія?



Миття з гелем і останню річ, яка оповідала. Коли вони повернулися до звичайного гелю, він якось знову дав так багато піни, якби була капсула в машині. Я думаю, що це занадто багато хімії. Відкрийте барабан і почуйте його знову! О, мій Бог, я думаю, що я ніколи не позбавляюся від нього знову! Але що про пральну машину?



На щастя, після того, як гель знову промив, все повернулося до свого місця. Ви можете мити будь-яку кількість одягу і використовувати нейтральний гель або миючий засіб. Я нічого не маю проти якості мийки, капсули не гірше. Але цей варіант не підходить для нас. Якщо хтось любить сильний запах або хтось має безліч брудних речей, то це може прийти в руки. Ми будемо використовувати звичайний гель. й



Редакційна колегія: До вас, як мити ваш одяг. Якщо капсули не були у Вашому користуванні дотепер, але ви пристрасно дізнаєтеся, що вони є, ми можемо рекомендувати наступні. Перед тим як покласти капсулу в машині, розчиніть його в склянці і додайте рівно половину до нижньої білизни. Ось це, прямо в барабані. І подивіться, що відбувається.



Що це? Ми бажаємо Вам гарного настрою без розчарувань. Напишіть в коментарях, які ви віддаєте перевагу: миття з гелем в пральній машині, миття з капсулами або старомодним - з порошком. Обов'язково прочитайте нашу статтю про те, як ефективно і правильно мити різні речі. Переглянути більше!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное