Особливості будинків жителів Сходу

«Мій дім - моя фортеця. Приїжджайте, дорогі, ви будете гість! - так починав своє знайомство побутова техніка Деякі красиві люди. Моє знайомство з Азербайджаном Я покажу вам, товари, не те, що ми маємо. Східний інтер'єр продуманий до найменшої деталі, і це просто чудово.

Сьогодні видання. "Сайт" розповісти про особливості східнийй Особлива атмосфера гармонії та комфорту!





Нігті і Тотіма є іменами моїх друзів з Баку, які запрошують мене і чоловіка, щоб відвідати їх минулого літа. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів. І тепер, сидячи в карантині, пам'ятаю цю подорож теплою і трепідацією.

Люди різних культур не завжди знають, як живе життя в інших країнах, тому у мене є бажання розповісти вам, шановний читач, про будинки, в яких мешканці Сходу живуть.



Розташування номерів Ме як дизайнер інтер'єру просто завоював розташування номерів в їх будинку. Чи може будинок великий або невеликий, завжди є місце, де жінка може летіти. Я так.

І верстка Варто віднести такі спальні, а вітальня ближче до дверей. Це пов'язано з тим, що приватний простір дуже цінується в країнах Сходу. Добре, ідеально, будинок повинен бути таким, що він був як чоловік, так і жіноча половина, але це вже якщо простір дозволяє.

р.

«Спальня в спальні повинна бути в правому місці!» Цвях сказав мені. Ліжко необхідно розмістити в кімнаті таким чином, щоб спляча, лежачи на правій стороні, дивиться в бік Цибла. Це правило не завжди можливо спостерігати в невеликих квартирах, але мусульмани прагнуть до цього, і якщо площа дозволяє, щасливо поставити ліжко таким чином.

р.

В Азербайджані, і в багатьох інших країнах, ви навряд чи знайдете відкриті вікна без них. Шпалерий Вікна покриті красивими шторами або прикрашеними різнокольоровими вітражами - і це ціла традиція, яка має досить логічне тлумачення.

Виявляється, що це зроблено не тільки для того, щоб забезпечити комфорт і красу, але і захистити домогосподарства від інших очей людей. Особливо якщо є жінки в номері.



Кухня наших друзів була невеликою і була далеко від входу в будинок. І це не випадково.

Кухня на Сході закривається таким чином, що жінки можуть відчувати себе комфортно і безпечно. З тієї ж причини кухня розташована в далеких приміщеннях, вона не забезпечує великих вікон.

Також вважається, що їжа є лише засобом для поповнення сили, і не може виготовити її. Так місце де кухар Він повинен бути комфортним, але без зайвої декоративності і надлишків.



Звичок використання паперу замість води після проходження туалету дивує решту світу. Вода очищає м'якше, ніж папір.

Хоча туалетний папір, звичайно, не гальки (він використовувався давньогрецькими), але не кукурудзяні коби (Вибір жителів американських колоній), ніхто не сперечає, що вода ніж найм’якшого паперу. Тому багато східний Ви можете знайти гігієнічний душ. Дуже зручно!



Я також пропонуємо вам ознайомитися з чудовим вибором весільних суконь для східних жінок. Якщо ви хочете бути в казці, перейдіть на мусульманське весілля за один раз. Це свято любові та віри!



Як видно, східний інтер'єр прекрасний, добре продуманий і багатогранний. Я можу пропустити щось в моїй історії, але ви знаєте основні моменти зараз. Завжди корисний і інформативний для розширення культурні межі і дізнатися щось нове. Які цікаві традиції інших країн ви знаєте?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное