Чому запроваджений чоловік повинен обмежити зв'язок з іншими жінками

Ох, добре, це повсякденна тема. Все на телефоні і ви дізнаєтеся, що на їх думку. Однак людські емоції не можуть бути приховані. Як спілкуватися з жінкоюЯка людина, яка не посміхається? Ви можете легко визначити, що ваш чоловік знаходиться в приємному листі. З друзями вона виглядає різною, і спілкування на роботі навряд чи романтично. І є всі різновиди «оптих-ways».



Редакція "Сайт" Я зацікавився сюжетом, який проконсультував мене. Як правило, ми взяли участь у нагрітій дискусії, але ми не прийшли до будь-якого конкретного висновку. Хтось погоджується з психологом, який не має. Що ви думаєте про це?



По суті, не існує проблем, цей матеріал не про те, чому чоловіки і жінки повинні зупинити спілкування. А, ми хочемо зрозуміти, де лежить лінія, що веде до непорозуміння та проблем. Коли людина повинна зупинитися? І жінка? Ось наша історія.



«Я занурився в молодий чоловік з побутових питань. Гарний чат, одружений, зламаний. У той час, як формальності були розселення, вони перевірили все, поспілкуватися з ним про це. Він постійно спілкується з кимось на телефоні. Я думаю, що це, ймовірно, дружина. Ось кільце на пальці. Вимкніть не.



Коли я дізнався, що я був професійним психологом, я став відвертим. Ось вони кажуть, він має подруга, дуже привабливу леді, але немає відносин - "приваблива" дружба. Надання консультацій. Як, це хороший хлопець. Так, обов'язково. Це допомагає. Просто особа віддає чистоту: коли друг пише, то посмішка, настрій, натхнення, коли дружина роздратування і ткані брови.



Я не дуже радий бачити це. В цілому я впевнений, що чоловіки не повинні відповідати або спілкуватися з іншими жінками, особливо дружинами. Чому? Будь-яке спілкування в одному або іншому призводить до рапсування, до створення відносин. Це все більш очевидним, коли люди протилежного сексу спілкуються тісно - ви завжди хочете ближче. Або глибше.



Я знаю хлопця, який бачив цей динамічний. У першу чергу я спілкувався так, що без видимого інтересу цей інтерес почав з'являтися, а потім почав його тягнути. Так само, як ніхто не станеться. Це буде, тому що атракціон почнеться. Закінчення є передбачуваним – відносини з дружиною будуть погіршуватися. Починати опинитися і роздратувати.

4265062

Чоловіки можуть сказати стільки, скільки вони люблять, що немає нічого і не буде. Але нехай уявіть, що вони будуть почувати себе, якщо їхня дружина була Він буде солодким, і ви будете кинути холодні котлети на столі і на телефоні самі. Як це? Я серйозно сумніваюся, що. й

р.

Згідно з тим же психологом, зв'язок повинна бути обмежена на один або два рази на місяць. Якщо ви цінуєте дружбу, ви можете просто дізнатися, як вони, більше. При необхідності допомога. Переміщення, гроші, підтримка, все про дружбу. Але ви повинні будувати відносини з дружиною. Тому що вона є найкращим другом і натхненням. Як ви думаєте інакше?



Не наполягати нічого. До тебе Як спілкуватися з жінкою і як побудувати особисті стосунки. Ми знаємо одне - в цих випадках ви не можете самостійно і відхилити людей близько до вас. Чи багато думати про те, чи не є? Так багато людей, так багато думок. Читати статтю про вільні стосунки. Ми побачимо вас в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное