Чому шанувальники нещастя з трансформацією співачки Adele

Singer Adele завжди був прикладом для багатьох жінок. Неприємний, розкішний, непристойний з пишною фігурою, надихнула багато жінок. Я захоплюю свій талант. Трохи чула співачки в останні роки. Але її зовнішній вигляд знову збуджує аудиторію і підняла хвилю дискусій. Яка різниця між Adele до і після?



GettyImages видання "Сайт" Повідомляємо, що співак здивує всіх і чому деякі фанати критикували її в коментарях.

Adele до і після останньої пари років, Adele зникне з радіолокатора. В першу чергу вона оголосила про те, що вона придбала більше часу на сім'ю і менше роботи. Потім рік назад вона шокувала всіх з новинами її розлучення. У зв'язку з Симоном Коннецкого тривало 8 років. Вони обидва сказали, що вони не збираються до коментаря.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Auckland / Mt Smart Stadium / Мар 25

Повідомлення від Adele (@adele) 25 березня 2017 в 9:41pm PDT



Довгий час співачки не з'явились у публіці і залишилися німими в Instagram. А через рік, Adele з'являється в публіці, ділиться новими фотографіями. Що ми бачимо? Будується і чарівна краса. Варто сказати, що багато шанувальників не відразу зрозумів, що це було Adele.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Дякую за любов до дня народження. Я сподіваюсь, що у вас є безпечне і безпечне перебування. Я хотів би подякувати всім нашим першим реабілітантам та важливим працівникам, які зберігають нас в безпеці, ризикуючи їх життям. Ви дійсно наші ангели 浜у 灞 绀

Повідомлення від Adele (@adele) 5 травня 2020 в 9:38pm PDT



Різні джерела дають різні номери. Хто говорить про те, що співачка втратила 20 кг, інші називають номер 45. Сама співачка не коментує. І важливість чисел. Головне - почуття себе.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

#COYS ун

Повідомлення від Adele (@adele) 2 квітня 2019 в 11:51pm PDT



Що таке запорука успіху? Звісно, всі дивилися, як вона зробила. За даними газети, 90% успіху – дієта. Співак відрізав на споживання цукру. Всередники також повідомляють, що вона дотримується так званої дієти з сиром. Від фізичного навантаження Adele воліє Пілатес і навчання в домашніх умовах.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Я використовую для крі, але зараз я піт? Українська З днем народження одного з найсмачніших і найдовших людей я зустрів @champagnepapi?

Повідомлення від Adele (@adele) 24 жовтня 2019 в 12:58pm PDT



В цілому, немає спеціальних секретів, просто наполегливість, правильне харчування і вправи. Все це працює. Adele виглядає красиво, її нові фотографії неймовірно надихають. Хочу сказати, що ми захопили її. Така трансформація вимагає великої угоди. Але не всі шанувальники співачки поділилися нашим ентузіазмом.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Мельбурн, ВІК/Мар 18

Повідомлення від Adele (@adele) 18 березня 2017 в 10:38pm PDT



У критиці співачки багато шанувальників. Дуже дякую за те, що ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Тепер подобається всім іншим. Шахрон Осборн, британський телеведучий, сказав, що багато зайвих жінок критикували Аделе за її відмову від себе, як вона була раніше.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Учора неординарно приватно @adele відсвяткував 32-й день народження і вона і друг поділився фото того, що поп-стар був до цього року! Натисніть посилання в нашому біо, щоб побачити більше фотографії Adele життя її найкращого життя ??? (?: @laurenpaul8)

6 травня 2020 в 9:59am PDT



Так, після того, як Adele надихнула той факт, що вона була знаменитою люпом, і тепер ні. Але зараз це надихає ще більше. Вона досягла успіху в тому, що ми тільки шукаємо.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Adele з Spice Girls, останнє ніч?.... #adele #throwback #hello #music #look #beautiful #makeup #amazing #love #stunning #jewelry #dress #red #nails #чорний #чорний #чорний #чорний #чорний #чорний #чарівний #червоний #redcoat #coat #coat #mother #color #colour #pure #

Повідомлення від Adele? (@adele.club) 16 червня 2019 в 11:21am PDT



Представитель також звернувся до всіх незадоволених критики: Вона виглядає фантастично. По-перше, вона втратила вагу для себе. Це її вибір. Я дуже щасливий. Нехай ми всі щасливі для Adele. І ми повністю згодні з нею! Ми сподіваємося, що незабаром Adele повернеться на сцені і будь ласка, з новою музикою. Що ви думаєте про це? Як виглядає співак?

Фото з переглядом GettyImages.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное