Рецепт класичного маринаду для шашлику

Найкрасивіша активність в будь-якій подорожі в країну - підготовка шашлика. Однак дійсно смачна страва виходить тільки якщо все готове до неї заздалегідь. Ось чому ми пропонуємо вам зробити це чудово. Сквир за нашим рецептом.



Вам не потрібно ніяких спеціальних спецій або будь-яких інших інгредієнтів «секрети». Все зроблено якомога простіше і швидко. Єдине, що я хочу розповісти вам заздалегідь, є те, що вам потрібно добре. поліетиленовий мішок Або навіть два. На сьогоднішній день ви можете отримати такі багатства без проблем.

Маринда для свинячого барбекю з цибулею Склад
  • 1·5 кг свинячих ребер
  • 1·5 кг свинини
  • сіль
  • 1 кг цибулі
  • мелена
  • базилік-сухе


Підготовка
  1. Зніміть плівковий кліпінг і наріжте порціями. В середньому 1,5-2 см, занадто тонкі шматки будуть висихати, і нам не потрібно цього.


  2. Риби також розрізають на порційні шматки, не знімаючи плівку з спини.


  3. Подрібніть м'ясо спеціями з усіх боків. Однак деякі люди радять лаціна натирають солоними ділянками так, щоб воно краще всмоктується і не забирає вологу від м'яса під час приготування.


  4. Очистити цибулю і порізати півкільцями. Покласти його в сумку і розтягнути його так, щоб він міг отримати сік. Далі кладемо всю м'ясо в сумці і кладемо її в холодильник протягом 24 годин. Ми рекомендуємо використовувати 2 пакети, щоб нічого не витікає.


  5. Після дня м'ясо покласти на нагрітий гриль і варити барбекю. Обов'язково почекайте повну обробку, тобто всі шматки повинні бути повністю обсмажені.


  6. Приготування м'яса, звичайно. діаграмай Відкрита пожежа швидко загорить поверхню барбекю, і всередині вона залишиться сирою.
    р.



Можливо, не варто повторювати про те, що свинячий барбекю слід добре обсмажити. Після того, як свинина, на жаль, не є безпечним м'ясом, якщо ви залишаєте його навпіл, і ми не рекомендуємо. Я радий, що чорний перець має бактерицидІ це дійсно корисна функція.



У свіжому повітрі все краще смакує. Особливо зараз, коли літо майже тут, і сидячи в чотири стіни особливо важко. Але немає проблеми, ми маємо щось для того, щоб тримати вас. Дуже важливо, подбати про себе і близьких, і гарну погоду і сонячне світло порадує вас довго. І посміхатися частіше!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное