Чому закриваємо друзів

Бетрейал близьких - це болючий захід. І що може бути гірше для жінки, ніж бути зраджена одночасно близьким другом і коханим чоловіком? Тим не менш, психологи кажуть, що зрада Часто провокують саму жінку. Створює всі умови для цього. Це правда?

р.

«Не довіряйте свою подругу, довіряйте свою подушку», - сказала моя мама, але сенс її слів прийшов до мене занадто пізно.

Ольгою і я були добре і (більше важливо) старі друзі. Дуже часто відвідували нас, що майже членом сім'ї.



Коли вона зламала ще одну молоду людину і була дуже хвилювалася про неї, послухала її, послухала скарги, приставили, зачепили. І коли її чоловік допоміг їй отримати роботу, я вдячний йому.

«Я згодом дізнався, що відносини між ними почалися. Повернутися назад. Так багато зусиль для цієї жінки, і це те, як вона окупається! Мама теж була правою, що будь-яка людина не може бути довірена до кінця, Наталя непристойна.

- відео

Як дивно, що не всі жінки можуть насолоджуватися сімейними благополуччями. Що було вкладено в нашу свідомість, як дитина грає жорстокий жарт з нами роками пізніше. І подруги мами про незрівнянних чоловіків і заздрісних подруг просто давали, – сказав психолог Тетяна Мізінова



«Особливості багатьох створює напругу, що дає піднятися на допит: якщо все добре, то незабаром щось станеться. Це як людина, яка виросла біля водоспаду і буде відчувати себе некомфортно в тиші. Провокувати травматичний інцидент, ніж жити з постійним почуттям небезпеки, він попередив як дитину. й

«У цьому випадку зв'язок може бути зламаний протягом тривалого часу, хоча все здається нормально на поверхні. Діти, зустрічі з друзями, поїздки на відпочинок - це створює ілюзію сімейного щастя. Але до самої жінки ця система може здаватися нестерпним. й

Р

«Для того, щоб виїхати, проте, брати відповідальність за дітей, зіткнутися з небезпекою батьків та непорозумінням знайомих. І тут романтика чоловіка з другом стане великою причиною позбавлення від провини. Таким чином, якщо в сім’ї і конфліктах не було відкрито, друг просто буде таким же кандидатом, як і будь-яка дівчина з Тиндера, наприклад, Тетяна Мізінова.

«Так само буває, що розташування в особистому житті може дати перевагий Що таке псевдо-симпатія. Вона проявляється на спробах допомогти другу, прислуховуючи її скарги, виражаючи компліменти. «Я можу це дозволити. й

«Це те ж, коли ця молода леді намагається тримати чоловіка на короткому поході. Це створює ілюзію управління над ситуацією. Але згодом виходить, що почуття і дії партнера не можна контролювати. Людина підсвідомо не вносить такого контролю, і він демонстративно порушує межі, пояснює експерт.



Звичайно, ця модель здається логічною, але ви не можете поставити всі зради і розриви в одному сценарії. Однак слід визнати, що в більшості випадків кожна сторона намагається перенести відповідальність перед кимось іншим.

Тому, замість того, щоб зрозуміти відступника і його дії (які ми не можемо змінити), краще зрозуміти себе і наші почуття. Можливо, це допоможе дати йти з ситуації і полегшити біль, а також уникнути подібних помилок в майбутньому.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное