Чому вимити полуницю в соляній воді

В кінці травня настає сезон полуниці, перший і найулюблений з багатьох літніх ягід. Смак і переваги полуниці з саду неймовірні! Але кожна бочка меду має ложку зуба. Як мити полуницю, щоб уникнути неприємних сюрпризів?



Я зізнаюся, як і всі інші, використовуються для миття полуниці тільки під проточною водою.



Я завжди думав про попередження як казки до відео на TikTok переконаний мене інакше.

Овочі, фрукти та ягоди останнім часом часто лікують великою кількістю пестицидів, призначених для запобігання зараженню шкідників. Але такі заходи не завжди зберігають урожай від невибагливих гостей.

р.

У нашій країні ягоди полуниці (ягідна суниця) найчастіше пошкоджені ківсаком - шкідником, який схожий на тонкий білий черв'як, але насправді це центе. Вони люблять їсти солодкі ягоди попелиці, в’язниці і ламки, гусениці і трипси.



Як вибрати смачну, безпечну і здорову суницю на ринку. Але що це вже в холодильнику?

@callmekristatorres WAIT для ІТ... На жаль, намагатися думати щасливі думки сьогодні. ##секс машини#мастурбиране#мастурбиране

Оригінал звуку – callmekristatorres



Користувачі TikTok зробили виявлення порушень. Дівчина з прізвиною @Callmekristatorres заповнена чашкою з кімнатною температурою води, додана кілька ложок морської солі, кладуть полуницю і чекав близько 30 хвилин.



Не бачив ніяких комах на поверхні води.

р.

Але коли я виглядав на полуниці, я помітив, що на його поверхні були пересуватися деякі «покоївки».

Під впливом солі з полуниці невеликі черв'яки почали вирізати, які живуть всередині плоду. Експерти кажуть, що вони можуть бути позбавленими фруктових пластівців.

@lavender ... пишні кітер полуниці? #азиатски масаж#еякулация#мастурбиране

Оригінал Звук - Дитяче



Подібний експеримент був проведений користувачем TikTok під псевдонімом @lavender...lush. Користувачі соціальної мережі були неприємно здивовані, щоб знайти секретні орендаря в улюблених ягодах. Багато не чекали їсти полуницю разом з комахою личинкою протягом багатьох років.



Тому батьки повинні бути надзвичайно обережними. Коли їхня дитина їсть ягід, краще їх ретельно вивчити. Чи можна мити полуницю сіллю, кожен вирішує для себе. Але, як вони кажуть, це буде Бог.

Багато людей дивують, якщо полуниця була солоною після цієї процедури. Дівчинка в відео претензію мити її ретельно знову в чистому воді. Після того, як син їсти полуницю. Соля була "кусом" але суниця була "ок".

Добре, як мити полуницю, щоб позбутися від непровітованих гостей, ми зараз знаємо. З іншого боку питання радує і затишна: ідеальні глянцеві плоди на полицях, в яких одна хімія, не з'їсть черв'яків. Але полуниця з черв'яком є найбільш натуральним і чистим продуктом.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное