Чому бувають слоти в шиї пляшки для рослинного масла

Ми живемо в часі, коли все стало дуже комфортним. Що ми використовуємо в домашніх умовах продумано до найменшої деталі. Дизайнери працюють, щоб зробити речі максимально комфортно. Кожна справа. Більшість часу ми не звертаємо увагу на це. Але якщо ви подивитеся трохи ближче, ви знайдете чіпси в звичайній щітці взуття. Тексти пісень, а це означає: Шлях вона сидить в руці, шлях вона очищає її взуття і багато іншого.



Одного разу, сидячи на батьківському будинку на кухні, привабили до пляшки рослинного масла. Майже кожен має одну, жовту, з соняшниками на етикетці. На пляшці немає кришки, тому я помітив білі зуби на шиї. Так що я думав, чому нам потрібна? Чому в пляшці рослинної олії?

р.

У мене немає ліміту, і я з'ясував це питання для себе. В той час як моя мама була настройка таблиці, я скасовую інтернет для інформації. Що мені вдалося дізнатися, і чому потрібно слоти в шиї на пляшці, я розповість в цій статті.



Я завжди думав, що ці стружки були необхідні для того, щоб зберегти масло від розливу. За допомогою зубчиків її заливають тонкою хитрістю. У будь-якому випадку, це незручно, так як масло або потікає погано або розливається в різних напрямках.

395 грн.

Що таке ці дивні надрізи? Найцікавіше, що ці отвори призначені для спеціальний дозаторЩо з яких причин продається окремо. Я ніколи не здогадував себе. Ось як працює.



До речі, набагато зручніше залити маслом. Дозатор вставляється в шию пляшки і з легкими рухами виштовхується всередині. З цим пристроєм масло не поширюється - не більше зайвих крапель або плям. Я купив для моєї мами. Раніше вона використовувала різні винаходи ручної роботи для пляшки олії. Деякі види ясен або серветка. Це набагато простіше.



Рослинна олія використовується практично на кожній кухні. Тепер ви дізнаєтеся про такий корисний лайфхак. Як кажуть, жити століття, дізнатися століття. Сьогодні я дізнався щось нове і корисне для життя. Це така невелика річ.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное