Чому вирізати новий постільний білизни?

«Ви знаєте, як оновити інтер'єр будинку без запуску глобального реконструкції? Простіше оформлення вікон! – консультував мене друг, який працював декоратором у м. С. Петербурзька близько 15 років.

Штори, штори, тюль - це те, що люди спочатку звертають увагу на незнайоме приміщення. Ви не повинні бути Sherlock Holmes, щоб мати можливість розкрити переваги та смаки власника будинку. Фосцинатор Це може бути будь-яким, як носити одяг. Вони можуть бути довгими, укороченими, на підкладці.

Сьогодні видання. "Сайт" Я буду ділитися з вами, шановним читачем, розумним трюком, як можна змінити втомлений інтер'єр За допомогою постільної білизни. Так, так, ви чули прямо, точно за допомогою звичайних листів і наволочок. Прекрасний життя рубати!

р.

«Завіса повинна бути не менше 2 варіантів: за холодний і теплий період року!» – консультує мене друг-декоратором. Так я вирішив піти покупка в пошуках гарного рішення на літо. Я тебе скажу, я шукав багато речей, але деякі варіанти були не дуже красиві, інші були занадто дорогі.

Не вибираючи що-небудь, я пішов до постільної білизни, щоб подивитися на нові наволочки для диванних наволочок, і в результаті вийшов комплект. постільна білизнай Його ніжний квітковий колір відразу зачаровує мене. Що я шукав!



І пришиваємо Постільна білизна, вам не потрібно навіть візерунок. Спочатку слід взяти вимірювання вікна і визначити кількість тканини. З одного ковдру я отримав два забиті штори, шириною 1,5 метрів. І з 2 однакових листів з подвійного набору, я отримав чудові штори в вітальні.

Послідовність моїх подальших дій полягає в тому, що навіть спеціальний майстер-клас не потрібно. Язик на листи їх верхні частини. Так ви будете додати ще один вільний матеріал, близько 7-8 сантиметрів.

724062

Заміряйте товщину завіси та додайте ще 7 сантиметрів до цієї ширини, щоб штори вільно виглядали. Приготуйте шпильку, щоб відповідати розмірам, який у вас є, і прикладіть його трохи нижче верхньої частини листа. Решта тканина буде утворюватися в кришку. Я апологую заздалегідь, так як немає фотографії з процесу - я пришиваю натхнення, забуваючи про фотосесію.



Також кожна завіса (таких, які я зробив з ковдри) може тримати на карнизі з 8 шарами, шириною 5 сантиметрів. Для цього потрібно пришити лука бісером на кожну петлю, вони додадуть шарм штор. Дно і бічні частини необхідно пришити в вигин. Важливо зробити все дуже акуратно, тому що тільки одна вигнута лінія може зіпсувати весь зовнішній вигляд.

Рубати завісу і висить вікно. В результаті здивує вас і сім'я!



До речі, не варто купувати нові штори білизнай Старий лист або ковдра може бути корисним.

Штори і тюлі відрізняються кольором, фактурами і матеріалами, тому складно підібрати варіант, який прикрасить приміщення. Я хочу, щоб краще відразу.

Як вибрати штори для інтер'єру і які помилки слід уникати. Всі господині на помітці!





Як свіжі кімнат? Тепер ви знаєте, що краще почати з штор!

Як видно, що це не складно. А якщо прикрасити ваші штори оригінально або просто красиву завісу, то ваші друзі також хочуть зробити щось схоже в домашніх умовах. Вибір постільної білизни на ринку величезний, і старі листи в кожному будинку.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное