Меню для вантажівок з докладними рецептами

«Що взяти на дорогу з їжі?» – ми часто запитуємо самі питання, коли їдемо в подорож. Р вибір Для цього ми приїжджаємо з багатьма вимогами: так, щоб не зіпсувати на дорозі, щоб легко їсти, щоб вироби не взяли багато місця, немає гострих запахів, щоб здоров'я не завдала шкоди.

Але ми не подорожуємо щодня... У нас є люди, які знаходяться на дорозі, більшість їх життя. І я говорю про вантажівки!



Драйвери часто жертвують здоров'ям, заперечуючи себе нормальним харчуванням, щоб доставити товари на час. Це дуже благородний, і багато вантажівок дійсно люблять свою професію, але після того, як здоров'я є дуже важливою складовою життя, і не варто забувати в будь-якому випадку.

Моя хороша друга чоловік працює як вантажівка, тому Євгенія точно знає, що варити на дорозі. Сьогодні видання. "Сайт" Увійти автомобільй Ці ідеї корисні для тих, хто йде на довгий шлях!





«Найбільш часто вантажники мають закуску на сухій землі прямо на дорозі, і це є чим погано для здоров'я!» – починав мій друг Євгена, дружина вантажівки.

«Чи часто не встигли приготувати самостійно, а дорожні палички ненадійні. Саме тому я вирішив розвивати раціон, в якому переважають продукти з тривалим терміном зберігання, а в той же час допомогти чоловікові запасатися на необхідному обсязі їжі на дорозі.



Щоб зберегти свіжість продуктів допоможе маленький автомобільний холодильник. Ви можете нагрівати їжу на невеликій електричній плитці або за допомогою мультиварки. Використовуючи ці прості пристрої, заощаджуйте час, гроші та водіяй

Їжа на дорозі не повинна перевантажувати тіло. Тому слід дотримуватися приблизно такої дієти: 500-600 грам овочів і фруктів, 300 грам хліба і інших хлібобулочних виробів, 50 грам риби, 100 грам цукру, 50 грам курячих яєць, 20 грам сиру або сиру і 20 грам олії.

доб.

Для приготування їжі. Привід Ви повинні вибрати товари, які можуть зберігатися протягом тривалого часу, не втрачаючи всіх своїх корисних властивостей. Рис хороший для цього. З неї можна приготувати кашу, приправивши її морозивом або свіжими овочами. Рис також може бути гарною основою для супу.

Дуже зручно на дорозі і кашу. Вода кип'ятіння, і це зроблено! Картопля найкраща сира, варена картопля не зберігатися дуже довго.



Для маринадів або заправки салатів слід взяти дистильований білий оцет. Має майже не термін придатності і відмінно зберігає свої якості протягом тривалого часу. А для збирання риби і м'яса слід взяти морську сіль.

Яйця повинні бути твердими, упакувати їх краще в папці. Багато дружинників варять яйця на 1-2 години, це допомагає варити яйця. Магазиний

Корисно на дорозі і сало: копчений або солоний, він практично не зіпсує. Тільки вона повинна бути без м'ясного шару. Більш сире м'ясо. І ковбасні тверді сорти дуже корисні на дорозі! Ми можемо мати копчене м'ясо.



Корисні поради "Пашот зробити гарячим, покласти в баночку і рулон, потім ікра кабачків і огірок також прокочуються. Заморожений вакуум, гречана на тривалий час не зникне. І якщо м'ясо запечена щільно загортається або спекотна в банці рулон і охолоджують перед дорогою, 12 годин, щоб стояти в холодильнику, це також просто супер! – продовжує ділитися досвідом Євгенії.

Спочатку вони можуть. підібратий І, звичайно, рагу є дійсно стратегічним продуктом! Якщо смажена курка ще гаряча страз, загортається в фольгу, то її можна зберігати близько 2 днів. Пакувальний м'ясний, можна покрити його листям кропиви, які славиться своїми бактерицидними властивостями.



В якості десерту можна взяти мед з собою - корисний і смачний. Чи можна їсти безпосередньо з банки, яка заощадить час на вантажоперевезення. Також варто приносити сушені фрукти, горіхи, насіння і пастили. В якості напоїв необхідно запастися мінеральною водою, стерилізованими соками і чайними мішками.



Більшість досвідчені інструктори Я не схожа на швидку їжу, McDonald's, сухі продукти харчування. Сендвічі їсти на ходу не добре для здоров'я. Крім того, їжа на ходу відволікає вантажівки від водіння, може викликати нещасний випадок.

Всі драйвери і автовласники корисно знати не тільки правила дорожнього руху, але і правила безпеки і поведінки на дорозі, щоб забезпечити безпеку автомобіля і звук.

Я також хочу знати, як уникнути автомобільних сп'янень. Всі драйвери на повідомлення!





Тепер ви знаєте, що Приват харчування! Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний для вас час. Я буду раді, якщо ви поділитеся досвідом та ідеями на цій темі з нами в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное