Чому вирізати гумові рукавички на шматки

Я нещодавно відвідував старий друг шахти. Я прийшов на маленький чай, розмовляючи про життя. Працює архітектором. Він дуже творчий і винахідливий. Все в своєму будинку не свічка. Він може використовувати будь-який. Такі люди мають багато вчитися.



Так що я хочу поговорити. Що ми відчували деякі старі речі. Вони можуть бути хорошим матеріалом для виробів і корисних в господарстві. Все, що ви повинні зробити, є маленька фантазія. І, звичайно, дізнатися пару корисних лайв-хаків.

Чому потрібно нарізати гумові рукавички на шматки? Я помітив пакет макаронів на стіл друга. Він був пов'язаний з спеціальною гумкою - Я не маю ідеї, де отримати один. Моя дружина і я збираю одягу з балкона, щоб закрити пачки їжі. Мій архітектор має свої винаходи. Я запитав його, де він отримав ті макароні гумки? І я дізнався багато цікавих речей.

р.

Я скажу вам прямо, це все про гумові рукавички. Найчастіше відкидаємо їх, особливо якщо вони одноразові. Про те, чому порізати гумові рукавички на шматки і які можна зробити з неї, я розповість в цій статті.

Необхідно вирізати кілька широких «рингів» гумок і закріпити їх за один одного. Варто виглядати як гірлянда. Потім потрібно закріпити кінці цієї гумки з паперовим кліпом, щоб ви могли легко видалити і використовувати багато разів.

Габаритний зображення

Ми надягаємо цю гумову смугу гірлянду на траві. Перевірити: пакет добре і не літає. Тепер збирання і видалення сміття набагато простіше. Я любив цей метод і тепер використовуючи його.

Широкі і вузькі гумові рукавички корисні для зберігання відкритих пакетів виробів. Паста, рис, кава та багато іншого не розсипаються на кухні. Дуже легко і компактно зберігати продукцію. Сидіння на полиці в шафі стала набагато більше.



Я також закріплює спеції в банках. Тепер вони всі в одному місці. Знаходиться простіше знайти потрібні банки. До речі, вони легше групувати. Я дуже рекомендую спробувати.

За допомогою гумок з старих рукавичок можна оновити дешевий вішалка одягу. Ще один корисний життя хак від мого друга. Я побачила вішалка, як в шафі. З недорогою вішалка, одяг зазвичай рулон. А завдяки гумці, вона повісить на місці.



Ми беремо шматочок гумки і кладемо її на плечі. Виявляється щось схоже на антиковзні плечі з силікону. Ці плечі дорогі, і для того, щоб зберегти ви можете використовувати старі рукавички.

Звичайна дошка часто ковзає по таблиці. Ми беремо дві смуги рукавичок і закріплюємо їх по краях. Дошка зупинить ковзання, і буде легше вирізати вироби сто разів. Також можна приклеїти шматочки рукавичок на ніжках побутової техніки. Рукавички стануть відмінним матеріалом для знецінення.



Для пляшок і серветок і іншого корисного життя рубати. За допомогою гумових рукавичок можна прикріпити серветку до шиї кавового сиропу. Таким чином, краплі сиропу не згорнуть. Тепер ви не отримаєте руки брудні або поверхні столу. Я використовую однакову гумку для пляшки соняшникової олії. Ефект однаковий - все чисто і акуратно.



Звичайно, можна подумати про безліч інших способів використання старих рукавичок. Це корисно життя хакі були поділені з мною другом, і я з вами, мій дорогий читач. Тепер, коли ви ви викидаєте свої старі гумові рукавички, подумайте про те, щоб дати їм другий шанс. Нехай вони працюють на фермі. Що ще ви думаєте, що ви можете зробити з простими гумовими рукавичками?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное