Сильна молитва за матір'ю, що праведні діти повинні знати

Слово «мати» – все про життя. В цьому світі ми відчуваємо, коли ми входимо в цей світ. Кожна мама піднімає і піклується про свою дитину, перейшовши за багато труднощів. Повага і вдячність. Найкращий спосіб висловити свою любов зрілій



Наші мами захищають нас від життя. Вже, коли ми більше 30, ми все ще діти для них. Ми не можемо пояснити цей міцний зв'язок – справжня любов.

Молитва матері відзначає 10 травня щороку. У цей день, крім того, щоб привітати, потрібно сказати молитву за матір'ю. Бог послухає слова і благословить свою матір'ю з хорошим здоров'ям і благополуччя. Церква навчає нас не забути і молитися щодня. Не пропустіть своє щастя! Віра і любов не знають дати календаря.



Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Приїжджайте і допоможи, покажіть диво загоєння! Я вірю в обіцянку, яку ми віримо в тебе. Ми загострили рани, і ви перенесли наші невідповідності та захворювання до хреста. І так, як ми віримо! Господи, ми всі в руках, ми довіряємось в нескінченній мерсі. Амен.

р.

Молитва до Миколи Чудотворця для здоров'я матері Здоров'я мати попросити дітей з Миколая Чудотворця. Поверніть до святого, стоячи перед іконою. Це можна зробити в храмі або в домашніх умовах. Головне - віра в слова Перед тим як читати книгу про молитву, не забудьте перехрестити себе і налаштовувати на праву хвилю, звільнити себе від негативних думок.



«Холя Чудотворець Миколай, з щирою молитвою я звертаюсь до тебе. Я запитую, щоб захистити своїх батьків від хвороби, від слабкості і слабкості. Допомогти їм слідувати шляху правдивості і дати їм надії в Царстві Неба. Не дозволяйте собі спокусити гріх. Взяти їх перед нашим Господом. Ваше буде зроблено. Амен.

Ця молитва можна сказати не тільки для матері, але і для батьків. Насолодіться Вашим здоров’ям.

«О Божа Матір, наша допомога і захист, коли ми запитуємо, будьте нашим помічником, у вас ми довіряємо і завжди омніпотентно ми називаємо: Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Амен.



Свята Божа Матір ніколи не залишиться байдужим до проблем православного. Повернемося до Матері Божої молитви за здоров'я матері, і вона благословить її і всієї родини.



Біблії говорить: «Прай безперервно». Бог називає нас молитвою, постійно і відповідально. Слова мають велику потужність і може працювати чудеса. Скажіть ці молитви для здоров’я матері щодня. Займіть кілька хвилин і скажіть хороші речі. Подбайте про те, що вона подарувала вам життя.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное