Чому я не зроблю сирники ще і що я готую замість

Коли справа доходить до курдів, перше, що приходить до розуму, є сирники. У колах домовласників вони вважаються кулінарними блаженками і готуються з привидним регулярністю. Але що робити сир, крім сиру? Є інші варіанти. І новинна кімната. "Сайт" Він ділиться з вами.



Що робити з сиру, крім сирників Почнемо з того, куди прийшла моя біа до млинців. Я не буду сказати, що це моє улюблене блюдо, але якщо пропоную, я не буду відмовитися. Це те, що я не схожа з ними. Це досить неприємний бізнес, і я люблю прості рецепти. Як одна частка я з вами сьогодні.

інгредієнти
  • 220г сир
  • 2 яйця
  • яблуко
  • 100г рис борошна
  • 3 ст. цукру
  • ванілі
  • Порошок
  • рослинно-масляний


Підготовка
  1. Наріжте яблука тонкими скибочками.



  2. З міксером збити яйця на пишну піну, додавши сіль, цукор і ваніль.



  3. У чаші яєчної суміші додайте сир. Перервіть його виделкою. р.



  4. Запитайте для борошна і додайте розпушувач. До речі, можна взяти пшеничне борошно, так само, як рис.



  5. Додаємо борошно в решту суміші, ретельно перемішуємо. Варто бути густим тісто. 3610Р. 4200Р.



  6. Викласти тісто на нагрітій і змащеній сковороді. Всередині викладають яблучні ложки, акуратно натискаючи їх в тісто. Випікайте торт на повільному вогні: 15 хвилин на одну сторону і 10 хвилин на інший. Уважно переконайтеся, що торт не горить до сковороди, інакше буде складно перевернути. Для запобігання її зламу при прокатці, використовуйте сковороду кришкою. Акуратно перемістіть його до кришки, а потім в одному різкому русі перемістіть до сковороди. Сліва руки.







Це рецепт. Як бачите, інгредієнти все ж, як і в сирниках, так і вуса тричі менше. Змішані все, надіслані на каструлю - і готові! Чи не це диво? Наприклад, я і всі мої члени, як цей торт більше, ніж сирники. Ось чому вони не часто зустрічаються на столі. Що ви віддаєте перевагу, сирники або запіканки?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное