Чому висаджувати дерево біля будинку?

Зараз багато хто переїжджає в село або в країні. Після всього, з приходом літа організм намальовує на природу. Як жінка з досвідом, я хочу дати вам дуже корисні поради. Рекомендуємо посадити дерево біля будинку. Чому вона є обов'язком на дачі, я розповість в цій статті.



Рябін - це обов'язкова гостя у дачній ділянці Завдяки золи ви можете відгородити себе від багатьох проблем. Він принесе радість вашому саду і захистить вас від негативної енергії. Наші предки знали про це і висадили дерево біля будинку. Вони використовували свої плоди як талісман для будинку. Вони знають щось, і ми повинні слухати свою мудрість.



Захист від негативної енергії більш схильний до негативної енергії. Кулька і коронка золи може захистити і зміцнити жіночий принцип. Це дерево бере удар і захищає будинок від неприємного впливу.



Ви можете прогнозувати погоду золи. Якщо гілки мають велику кількість ягід, то буде довго холодна зима. Багато осені кластери є попередженням дощових літов і щедрого врожаю. Я перевірила себе. Все завжди 100% точне.



Алкогольна настоянка з ягід червоного ясен також знайде її застосування. Підсилює імунітет і здатний лікувати застуди. Звичайно, з настоєм краще не перестаратися і використовувати його мудро. Тільки тоді можна показати свої корисні властивості.



Веселе варення з ягід аріїв не буде цукром. Дуже смачний, з кислинкою совісті. Цей джем не цукровий, він може зберігатися протягом тривалого часу. Крім того, варення з золи - дієтичне лікування. Для 100 грамів продукту тільки 50 ккал. І ясен багатий вітаміном С, який сприяє здоров'ю.

Ягода для шкіри Беррі золи використовуються для косметичних цілей. З м'якоті можна зробити косметичну маску: аронія сприяє омолодження шкіри обличчя. Щоб приготувати маску, можна додати натертим горіхом, подорожником і сурочкою св. Івана. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.



Ягоди сушені незамінні і сушені золи. Ви можете зробити чай з нього, який також дуже корисний для здоров'я. Сприяє ліквідації токсинів, покращує травлення. Необхідно висушити золи в відкритій духовці при температурі не вище 75 градусів. В іншому випадку будуть втрачені корисні властивості.



Крім чаю можна зробити відвар або компотувати з ясен. Цей відвар добре допомагає при атеросклерозі і головного болю. Також рекомендується для тих, хто страждає на гіпертонічну хворобу. Деякі з моїх друзів відвар допоміг позбутися від ревматизму, закупорки судин і проблем з шлунково-кишковим трактом.



Звичайно, будь-які засоби, навіть народні можуть мати протипоказання. Роостер не дуже корисний людям з високою кислотністю і виразками шлунка. Не варто використовувати його занадто багато. Це особливо вірно для тих, хто цікавиться настоєм з ягід золи. Посадити гору золи на вашій ділянці, і ви відразу помітите, наскільки корисно це дерево може дати. Які рослини ви використовуєте для просування здоров'я?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное