Чи варто цього року влаштувати промовий кульку за Комаровського

Цього року, звичайно, ви не прискорите багато, ви повинні адаптуватися до реальності. Ми використовуємо для носіння масок, що працюють дистанційно, замовлення їжі через Інтернет. Я мав забути про те, щоб ресторани, кіно, і навіть таку приємну активність, як покупка була залишена. І ось ще одна тема. Промй



Редакція "Сайт" Я думаю, що це краще не робити на всіх. Ви можете лікувати те, що відбувається як вам подобається, але якщо є можливість уникнути ризику, то не варто ризикувати. Ще одна думка поділилася нашим поважним доктором Комаровського.



Повідомляємо, що деякі громадяни чекають на прийняття рішення посадових осіб. Насправді, в середині пандемії, будь-яке масове збирання несе ризик інфекції. Таким чином, є два варіанти - допуск і заборона. Повідомляємо, що посадові особи дадуть на голові.



Ви можете уявити, що буде відбуватися – ви будете відхилити органи влади, якщо хтось заражає. Як, ви допустили це! Ви не повинні брати відповідальність, дорогі друзі. Перше, що зрозуміти – це особиста відповідальність за рішення. Ви вирішуєте, що робити.



Повідомляємо, що у вашій країні органи не забороняють, але не затверджують. Вони кладуть відповідальність за вас. Мапа Я б зробив це рішення. У XXI столітті люди повинні знати цінність свого здоров'я і зрозуміти, що залежить від них.



Кожна людина – і випускник вже, по суті, дорослий, хто знає його дії – хто вирішує піти в випуск, в принципі, повинен розуміти, що він сам ризикує мало. Головний ступінь ризику залежить від того, чи є люди на ризику в його середовищі.



Якщо у вас є бабуся в домашніх умовах, ви можете легко знищити їх, приносивши коронавірус будинку. Якщо вони живуть в країні і ви можете сидіти за 14 днів після закінчення, то будь ласка, перейдіть.



Крім того, ризик зараження залежить від умов, в яких проводиться свято. Якщо це незалежна кімната, то ризик, безумовно, підвищується. Особливо якщо є багато людей в шкільному залі. Я підкреслюю, що молодят все легко, але літні, які можуть бути на святі, ризикувати їх життя.



Моя головна порада: якщо ви вирішили зробити, не повинно бути ніякого ризику на святі, то сам випуск краще витрачається у відкритому повітрі. Не закриті ресторани і монтажні зали, тільки відкриті зони.



Отже, найголовніше. Не чекайте дозволу президента, але робіть відповідальність. Визначте всі можливі причини, щоб уникнути небезпечних людей з ризиком і виходити! Але тільки якщо це законно допустимо. й



Точка зору Д. Комаровського в цьому випадку не близько до нас. Ми проти будь-яких подій, де є ризик зустрічі з коронавірусом, і ще більше, щоб бути хворим, навіть у м'якій формі. Однак кожна людина вирішує, як боротися з безпекою і, в кінцевому підсумку, з життям.

https://www.youtube.com/watch? v=CNESDgjJqyU

Що це? Ми закликаємо вас знову зважити плюси і мінуси Промі в жодному разі не порушує закон. У разі, якщо необхідно прочитати нашу статтю про те, чи потрібен цей випуск у школі. Може бути цього року ми можемо жертвувати традиції? Будь ласка, напишіть свою думку в коментарях і подякуйте вам за перебування з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное