Що робити один день

З 2000 року кількість однодумців значно зросла. Деякі, через певні обставини, просто повинні зібрати дітей самостійно.



Тим не менш, багато жінок XXI століття самостійно вирішують жити і підняти дітей без участі чоловіка (шкіра). Є багато причин цього рішення. Але сьогодні ми не будемо говорити про причини, але про наслідки такого рішення.

Нерідко спроби об'єднати кар'єру і материнства викликати тільки хронічне почуття втоми, яке пізніше дуже важко позбутися від.



Сьогодні видання. "Сайт" Він намагатиметься зрозуміти, чому пологи іноді забирають останню міцність і як подолати хронічне почуття втоми, яке виник внаслідок постійної зайнятості.

Наприклад, ми ділимося з вами сюжетом одного з наших читачів.

Почуття шини: Я завжди прагнув бути неправдивою матір'ю до своїх походів. 5 років, всі мої зусилля спрямовані на створення комфортних умов для дітей. Я впевнений, що їх щастя і благополуччя буде автоматично стати власним. Але за минулий рік всі мої роботи, здавалося, втратили всі значення ..., говорить 36-річний Анджеліна.



«Коли народилися хлопці, мій чоловік і я був модельним парам. Багато наших знайомих були слухняні, адже сім'я щасливців в районі практично не змогли знайти.



Але через 2 роки, мої стосунки з чоловіком почали псуватися. І коли сини відсвяткували свого четвертого дня народження, маленькі домашні карелі перетворилися в реальні скандали, і я вирішив подати для розлучення.

Чоловік швидко погодився, тому він скоро запакував і переніс в іншу квартиру. Щоб бути чесною, в першу чергу, його поведінка просто скаже мене. Я не розумію, що він може бути так легко, щоб зробити все, що ми будували і будували разом. Але через деякий час взаємні знайомства зізналися мені, що за рік він мав справу на боці, тому все відразу впав на місце.



Моя екс-люда лякала мене так сердитися, що я сказав йому не бачити дітей. Я не можу прийняти його. Я думаю, що багато людей розуміють, чому...

Довгий час. Стійкість забутого, але пропозиція допомоги все частіше приїжджає до розуму. Я люблю своїх дітей дуже багато, але кожен рік він стає важче для мене, щоб перенести все. І вдома, і праці і освіти.



Я просто так втомлювала все самостійно. Але в той же час я не можу звернутися до допомоги після того, як хтось був настільки суворим.

Подбайте про те, що дитина потребує неймовірних зусиль. Що про потрійку! Я хотів би порадувати її забути її сумнівами і приймати допомогу від батька хлопчиків. Очевидно, що екс-люда буде піклуватися про дітей і єдина причина, що він не зробив так далеко, що їхня категорична відмова.



Звичайно, іноді важко позбутися від упереджень, минулих відчуттів або відмовитися від гордості. Але все відбувається в житті і кожен з нас повинен навчатися приймати його і спробувати адаптувати якомога більше всіх змін життя.

Варто розуміти, що без часу на себе ви не зможете правильно доглядати за дітьми. Фізична і психологічна втома не дозволить зробити це.



У випадку, коли батько дитини не потрібно чекати допомоги. Але навіть в цьому випадку в середовищі кожної жінки є родичі і друзі, на яких можна покладатися.

Не сором'язлива допомога батькам або друзям. Звичайно, всі вони мають свої побоювання, їхню доброту не слід зловживати. Однак, іноді вам просто потрібно запитати когось для підтримки і дати собі час, щоб розслабитися.



Сучасні жінки, як правило, переоцінюють свої можливості. Часто ми просто не хочемо визнати, що ми не співаємо з чимось і бояємось запитати про допомогу. Ми боїмося помилитися або з'являтися поганими (чуйними, не незалежними і т.д.). Але правда, що кожен має право відпочити і підтримувати близьких.

Навіть найсвіжіші жінки іноді потрібно зняти їх броню і довірити когось ще виконувати подвиги. Немає нічого неправильного з цим. Чи не це?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное