Оформлення інтер'єру серветками з ниток

Сьогодні видання. "Сайт" розповість вам, як можна використовувати гачком серветки, щоб прикрасити будинок.

549053

Натхнення цієї статті відбувається з історії одного з наших читачів, які також хотіли б поділитися з вами перед переміщенням на збірку.

«Мої мами-в-в-праві перетворили 73 цього року. І ви знаєте, що? Якщо я не знаю її, я ніколи не дав їй більше 50 років!

«Мій чоловік і я здався, щоб переїхати з нами, але вона завжди плоско відмовляється. Він сказав: «Танк Бог, ви можете подбати про себе». Не пишіть мене, я буду допомогти будь-кому іншому себе!

Це правда. Я ніколи не зустрівся з чоловіком свого віку, який більш активний, ніж ця неймовірна жінка. Вона все ж вирощує овочі самостійно і піклується про сад.



Крім того, вона робить рукоділля кожну ніч. Більшість всіх, вона любить в'язати серветки гачком.

Р

Більшість її роботи виконано для замовлення і продажу за досить хороші гроші. І не дивно, серветки просто виглядають! І деякі з них рукодільниці дає мені і чоловіка і два онуки як амулети.



Так як ми почали прикрашати будинок з цими чудовими ремеслами, будинок, здається, стане ще більш затишним. А гості завжди дивляться на те, що у нас є досвідчена мама.

Скрябіни
  1. Один з центральних фігур домашнього інтер'єру - обідній стіл. Варто в першу чергу покрити витонченими серветками.



  2. Прикрасити стіни в'язаними ажурними серветками, можна також відмінно прикрасити вітальню. Продукти можна вішати окремо, або показати трохи креативності і зробити всю панель.





  3. Якщо є відкриті полки на кухні, чому їх не прикрасити? Декор Boho в моді сьогодні. 350604р.



  4. Або чому не дизайн монохромних декоративних подушок з цими чудовими візерунками? Такі колодки добре підійдуть навіть в найсучаснішому середовищі.





Але правда такі елементи декору роблять атмосферу будинку особливим затишним способом. Є особливий шарм... Що ви думаєте?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное